На забезпечення публічної безпеки в Донецькій області заступили понад 1000 правоохоронців

28.07.2017 в 17:46

Традиційно напередодні вихідних поліція прифронтового регіону збільшує кількість нарядів, задіяних на охорону громадського порядку. Максимальні сили дбатимуть про безпеку в Маріуполі, де два дні поспіль відбуватимуться футбольні матчі в рамках Чемпіонату України.

Гімн України, рука на серці - на головних площах міст одночасно по всій Донеччині відбувся публічний інструктаж співробітників поліції та Нацгвардії, які будуть нести службу протягом найближчих днів. Розподілом сил та засобів керують особисто керівники територіальних підрозділів поліції.

Сучасні позашляховики, спеціальна техніка, повна екіпіровка – правоохоронці готові виконувати завдання та реагувати на будь-які зміни оперативної обстановки, в тому числі на лінії розмежування. Все це – аби жителі відчували себе у безпеці та могли спокійно відпочивати.За вимогою начальника Головного управління Нацполіції в Донецькій області Віталія Невгада було переглянуто забезпечення громадського порядку на вулицях. Аби максимально щільно перекрити патрулями територію обслуговування, було збільшено кількість піших нарядів.

На чергування в Донецькій області заступили 344 піших наряди у складі майже 700 поліцейських, 22 групи швидкого реагування, 44 екіпажа патрульної поліції, 10 автопатрулів.

У Маріуполі сили поліції проінструктував заступник начальника ГУНП в Донецькій області Сергій Матвійчук.29 та 30 липня в місті відбудуться два футбольних змагання – гра молодіжних складів та матч Прем’єр-Ліги між командами «Маріуполь» та «Чорноморець» (Одеса). Тому тільки в Маріуполі на патрулювання вийшли понад 270 правоохоронців.

Варто відзначити, що вночі прифронтове місто перебуватиме під охороною бійців спецпідрозділу КОРД, які об’їжджатимуть всі райони у складі броне патрулів.


З метою безпеки посилено контроль в’їздах-виїздах з міста та всіх стоп-контролях. Для більш швидкої та якісної перевірки на всіх блокпостах кількість поліцейських значно збільшено.

Крім того, навкруги Маріуполя додатково створено 5 мобільних блокпостів, де чергуватимуть співробітники поліції та нацгвардійці.

Головні завдання поліцейських залишаються незмінними – виявлення нелегальної зброї, затримання бойовиків та осіб, які підозрюються у скоєнні злочинів, попередження злочинів. Керівники також довели до правоохоронців необхідність дотримуватися дисципліни та заходів особистої безпеки.