На вихідних спокій мешканців Донеччини оберігатимуть 1,5 тисячі поліцейських (ВІДЕО)

25.08.2017 в 18:18

Правоохоронці продовжують нести службу в посиленому режимі у зв’язку з масовими заходами, які проводяться у регіоні. Блокпости, вулиці населених пунктів, залізничні та автовокзали, місця масового скупчення людей – оперативна обстановка в області контрольована.

На Донеччині відбувся загальнообласний інструктаж сил та засобів поліції, які заступають на охорону публічного порядку.

У Маріуполі основні завдання, які стоять перед правоохоронцями, довів начальник управління превентивної діяльності ГУНП в Донецькій області Юрій Горустович. Він підкреслив, що згідно з наказом голови Національної поліції України у зв’язку з масовими заходами введений посилений варіант несення служби.

- Наше завдання – забезпечити охорону публічного порядку в Донецькій області. Працюємо в максимальній готовності, - наголосив полковник Горустович.


Напередодні мешканці Донеччині у безпеці відзначили два найголовніших державних свята – День незалежності та День прапора. Важливо, аби всі масові заходи, які відбуватимуться на вихідних, пройшли для громадян так само в безпеці.

Для цього задіяна максимальна кількість сил та засобів поліції, які працюватимуть у взаємодії з Національною гвардією, прикордонниками, військовою службою правопорядку. Всього до охорони публічного порядку задіяно близько 400 нарядів поліції, у тому числі, групи швидкого реагування, мобільні блокпости, автопатрулі.

Окрім того, на нічне чергування щодня заступають бійці спецпідрозділу КОРД, у місцях масового скупчення людей чергують кінологи. На вихідних збільшується кількість людей, які перетинають блокпости, тому на цей час збільшено кількість особового складу, який здійснює перевірки.

Після розподілу сил та засобів правоохоронці вирушили на маршрути патрулювання.

Поліція Донецької області закликає громадян з розумінням ставитися до посилених заходів безпеки, не перешкоджати перевіркам, і пам’ятати, що вони спрямовані на те, аби не допустити дестабілізації оперативної обстановки та своєчасно ліквідувати будь-яку загрозу.