На службі поліції Донеччини - шість майстрів спорту і три володарі звання КМС

05.10.2018 в 16:55

Тхеквондо, пауерліфтинг, бокс, волейбол – поліцейські не тільки самі професійно займаються спортом, але й тренують малечу. Нові проекти з популяризації спорту серед правоохоронців і залучення до здорового способу життя дітей обговорили в обласній поліції під час наради з питань розвитку фізкультурно-спортивного товариства «Динамо».


У нараді під головуванням начальника поліції Донецької області, голови обласної організації ФСТ «Динамо» Миколи Семенишина взяли участь представники Нацгвардії, СБУ, рятувальної, прикордонної та фіскальної служб, Донецького юридичного інституту, а також Донецької військово-цивільної адміністрації та Маріупольської міськради.

«Сьогодні в рядах поліції Донеччини працюють чемпіони світу та Європи, якими пишається вся Україна. Наша мета – підвищити рівень фізичної підготовки поліцейських та власним прикладом заохочувати молодь до спорту, а також створити на базі відродженого «Динамо» потужну основу спортивно-патріотичного виховання дітей», - відзначив Микола Семенишин.

До речі, серед поліцейських є спортсмени, які займаються фрі-файтом – українським варіантом єдиноборств та готові передавати молоді традиції нового бойового мистецтва, яке об’єднує кращі світові традиції.

Керівник обласної поліції запропонував започаткувати проект «Спорт.Поліція.Діти», покликаний забезпечити безкоштовні тренування в спортивних секціях для дітей з сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Подібна ініціатива працює у Волновасі – поліцейські після служби тренують малечу з боксу та боротьби. При підтримці облдержадміністрації планується залучати до цієї роботи професійних тренерів.

А стартом руху за здоровий спосіб життя стане спортивний марафон до Дня захисника України. Участь у динаміаді візьмуть всі правоохоронні підрозділи, які входять до складу ФСТ «Динамо». Силовики відзначать свято масовим забігом, підтягуваннями, змаганнями з футболу та стрільби. А розминку проведуть поліцейські-чемпіони, які представляли країну на міжнародній арені.

Учасники зустрічі підтримали пропозиції керівництва поліції Донеччини та домовилися про взаємодію. Зокрема представники міської влади беруть участь у вирішенні питання створення бази «Динамо». Нагадаємо, всі спортивні об’єкти та інвентар динамівців залишилися в окупованому Донецьку.

Фізкультурно-спортивне товариство було відроджене на Донеччині у березні цього року, з тих пір до товариства приєдналися 3,5 тисячі учасників. Динамівці організували низку обласних змагань – легкоатлетичний крос, турніри з міні-футболу та стрільби з бойової зброї. У цьому році на донеччан також чекають чемпіонати з волейболу та гирьового спорту.

19:04 15.02.2019
На забезпечення публічної безпеки під час виборів на Донеччині будуть задіяні максимальні сили поліції
18:53 15.02.2019
Громадянська мережа ОПОРА проведе навчання для працівників поліції Донеччини щодо дій під час виборів
18:44 15.02.2019
«Повідомлення про підкуп вчителів на Донеччині представниками кандидата в президенти – фейкове та створене на тимчасово окупованій території», - Микола Семенишин (ВІДЕО)
17:33 15.02.2019
Публічна безпека мешканців та гостей Донеччини під контролем збільшених нарядів поліції
16:24 15.02.2019
Поліцейські Донеччини вшанували воїнів-інтернаціоналістів
15:24 15.02.2019
За фактом незаконної вирубки лісу поліція Краматорська відкрила кримінальне провадження
14:43 15.02.2019
За фактом підкупу виборців у Новогродівці розпочато досудове розслідування
12:13 15.02.2019
Поліція перевіряє інформацію про продаж голосу у Маріуполі
11:21 15.02.2019
«Я впевнений у своїх бійцях на всі 100%», - командир роти особливого призначення поліції Донеччини Вадим Мотов (ВІДЕО)
11:02 15.02.2019
У слідчому ізоляторі Бахмута попереджено спробу передачі наркотику