На Донеччині відбувся відкритий чемпіонат з гирьового спорту серед силовиків

22.11.2019 в 12:23

Призерами чемпіонату стала команда курсантів Донецького юридичного інституту, срібло отримала команда працівників ДСНС, а почесне третє місце вибороли військовослужбовці Нацгвардії України. В індивідуальних заліках призерами стали спецпризначенець підрозділу КОРД та слідчий з Волновахи.

21 та 22 листопада в Маріуполі пройшов фінальний етап відкритого чемпіонату області з гирьового спорту серед правоохоронців. Захід був ініційований керівництвом поліції Донеччини та за підтримки фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» в Україні.

Участь у змаганнях взяли 15 команд – поліцейські зі всього регіону, рятувальники, військовослужбовці та курсанти провідного вишу. З півсотні спортсменів-правоохоронців змагалися за першість у 7 вагових категоріях та в командних заліках за правилами Федерації гирьового спорту України.

Кращими виявилися спортсмени юридичного вишу, другими – рятувальники, а третє місце вибороли нацгвардійці.

В індивідуальних заліках в категорії більше 95 кг золото виборов боєць спецпідрозділу КОРД з позивним Беркут. Чоловік за 10 хвилин виконав 75 поштовхів та 110 ривків гир вагою 24 кг кожна. Чоловік має звання кандидата в майстри спорту з гирьового спорту та займається ним близько 10 років.

Відстояв своє звання чемпіона України та титул кандидата в майстри спорту слідчий з Волновахи Артур Пісковець. Поліцейський переміг у вазі 95 кг та здійснив 109 поштовхів та 128 ривків.

Блискучі результати в інших вагових категоріях показали майбутні поліцейські - курсанти Донецького юридичного інституту МВС України. Найбільшу кількість поштовхів та ривків (116 та 223)подолав майстер спорту України з гирьового спорту Владислав Хоменко у ваговій категорії 78 кг.

Наприкінці чемпіонату всі переможці отримали медалі та грамоти. Вітаємо богатирів з гідними результатами та бажаємо нових спортивних звершень.

Найсильніші хлопці несуть службу в поліції Донеччини.

12:42 03.04.2020