На Донеччині у День Нацполіції на патрулювання заступили 900 поліцейських

04.08.2017 в 16:27

Основними завданнями нарядів, які задіяні на охорону громадського порядку, є виявлення нелегальної зброї, боєприпасів та вибухівки, затримання осіб, які можуть бути причетними до скоєння злочинів, та реагування на всі заклики громадян про допомогу.

Як правило, сплеск злочинності, переважно побутової, відбувається на вихідних. Тому з метою попередження злочинів традиційно у п’ятницю на забезпечення безпеки заступають посилені наряди поліції.

Сьогодні на головних площах міст по всій області відбувся публічний інструктаж сил, задіяних в охороні громадського порядку.

Загалом по області про спокій громадян дбатимуть 900 правоохоронців у складі 371 наряду – співробітники Нацполіції, Нацгвардії, додані сили з інших областей.

519 поліцейських нестимуть службу у піших патрулях, 70 – в автомобільному режимі. Також на вулиці вийдуть 52 екіпажі патрульної поліції, 22 групи швидкого реагування.

В Маріуполі основні завдання поліцейським довів заступник начальника ГУНП в Донецькій області Сергій Матвійчук.

Прифронтове місто охоронятимуть 135 нарядів, які перекриватимуть усі райони. Максимум уваги – місцям відпочинку громадян, паркам, скверам, пляжам. Завдання поліцейських – звертати увагу не тільки на підозрілих осіб, а й на тих, кому, можливо, необхідна допомога.

Під час інструктажу полковник поліції наголосив також на необхідності дотримання законності та заходів особистої безпеки.

Про те, що це святковий день, нагадував лише оркестр поліції Донеччини у парадній формі, який, за традицією, виконав гімн України.