На Донеччині школярів навчали Правилам дорожнього руху

26.05.2017 в 17:39

З метою збереження життя та здоров’я дітей та зниження дитячого травматизму на дорогах, напередодні літних канікул, поліцейські Донеччини, які відповідають за безпеку дорожнього руху, провели в школах уроки з безпеки дорожнього руху.


Зараз в усіх школах Донеччини розпочинаються шкільні канікули. В період канікул завжди зростає ризик дитячого травматизму на дорогах, адже в цей час діти майже весь день проводять на свіжому повітрі, при цьому кожен з них мріє про ігри, забави і в процесі цього вони забувають про головне - про правила поведінки на дорозі.

Тому поліцейські завітали до дитячих навчальних закладів, де проводили бесіди з учнями, обігравали різні ситуації на дорогах. Діти брали участь в конкурсах, моделювали ситуації на перехрестях, повторювали правила безпечної поведінки на дорозі та поблизу неї. Школярі згадували, як необхідно обходити громадський транспорт, та як поводитись на зупинках та у транспорті.А з учнями молодших класів проводились практичні навчання, їх обучали переходити проїжджу частину. Крім того, діти мали можливість ознайомитись з пристроєм патрульного автомобілю та посидіти за кермом.

Напередодні та під час канікул правоохоронці звертаються до батьків з проханням не залишати дітей, особливо молодшого шкільного віку, на вулиці без нагляду, перед виходом дитини з будинку нагадувати йому Правила дорожнього руху, контролювати дії своїх дітей. При перевезенні маленьких дітей у якості пасажирів автівок бажано користуватися дитячими автокреслами.

Водіям же транспортних засобів необхідно бути гранично уважними і обережними при управлінні автомобілем, дотримуватися Правил дорожнього руху, зменшувати швидкість побачивши дитину на проїжджій частині і не забувати, що в дні канікул на вулицях буде значно більше дітей, чим зазвичай. Пам'ятайте - дитина може з'явитися на проїжджій частині в найнесподіванішому місці. Строго дотримуйтеся Правил дорожнього руху, не перевищуйте швидкісний режим, оскільки ціною зайвої самовпевненості за кермом може виявитися чиєсь життя.