На Донеччині проходять товариські матчі з міні-футболу між поліцейськими та учасниками молодіжного руху

31.10.2017 в 16:55

Спортивні змагання присвячені 93-й річниці створення фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» в Україні. У такий спосіб правоохоронці та діти з «Ліги майбутніх поліцейських» вирішили підтримати багаторічні традиції спортивного руху в правоохоронних органах та закликати жителів Донеччини до здорового способу життя.


Сьогодні матчі з міні-футболу пройшли у Мирнограді, Волновасі, Авдіївці та Бахмуті.

У Мирнограді турнір проходив у спортивній залі ліцею «Гармонія». У футбольному матчі приймали участь дві команди – мирноградські правоохоронці і учасники місцевої ланки Ліги майбутніх поліцейських.

Під час гри всі її учасники продемонстрували командну згуртованість, індивідуальну майстерність і бажання перемогти. Поєдинок виявився яскравим і емоційним.

У чесній боротьбі із рахунком 5:2 перемогу одержали лігівці. Переможці були нагороджені призовим кубком та грамотами.

Подібні змагання проходять між учасниками «Ліги майбутніх поліцейських» та їхніми наставниками – правоохоронцями не вперше. Всі присутні зазначили, що гра була цікавою та напруженою і подарувала учасникам обох команд заряд позитивних емоцій.

Трохи втомлені, але зраділі від перемоги хлопці з Ліги, висловили побажання ще раз зустрітися із командою поліції та помірятися силами в інших видах спорту.

Відповідні змагання відбудуться у всіх територіальних органах поліції Донеччини.