На Донеччині поліція охорони спільно з торецькими колегами затримали неповнолітнього зловмисника

12.12.2019 в 18:20

Правопорушник спричинив тілесні ушкодження малознайомому чоловіку та відібрав у нього мобільний телефон, посвідчення особи і банківську карту. Поліцейські протягом декількох годин встановили особу правопорушника та затримали його. Досудове розслідування триває під процесуальним керівництвом Торецького відділу Костянтинівської місцевої прокуратури.

Як з’ясувалося, компанія неповнолітніх хлопців в центрі житлового масиву Торецька в денний час зустріли 39-річного чоловіка. Хлопці познайомилися з ним, але звичайна бесіда переросла в образи та один з неповнолітніх став бити чоловіка. Коли потерпілий знепритомнів, відібрав у нього мобільний телефон, посвідчення особи і банківську карту. Після чого зловмисник та його товариші пішли, залишивши чоловіка самого.

Проте потерпілий все ж таки зміг викликати поліцію. На місце події виїхав наряд групи реагування поліції охорони разом з місцевими поліцейськими. Особу зловмисника було встановлено.

Затримали його вдома. Ним виявився 17-річний хлопець, який вже неодноразово порушував закон та має умовне покарання.

Попередня правова кваліфікація скоєного правопорушення ст.187 Кримінального кодексу України «Розбій» карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.