На Донеччині поліцейські показали дітям переваги своєї професії

18.05.2019 в 19:02

Понад тисячу школярів та їх батьків завітали на День кар’єри, який відбувся сьогодні у Маріуполі в рамках Фестивалю поліцейської та юридичної освіти. Діти спробували себе у ролі кінологів, вибухотехніків, рятувальників побували за кермом патрульного авто та службового мотоциклу. А ще – змагалися за звання кращого знавця роботи поліцейського.


Профорієнтаційне свято пройшло на головній площі міста за ініціативи Донецького юридичного інституту. Для відвідувачів працювали декілька локацій, які презентували роботу різних підрозділів МВС.

На Фестивалі також був присутній заступник начальника – начальник кримінальної поліції Донеччини Артем Кисько, який привітав зі святом всіх присутніх та закликав молодь поповнювати ряди поліції Донеччини.

Крім того, підлітки дізналися, як стати поліцейським, познайомилися з озброєнням та спецтехнікою, які використовує поліція, та отримали корисні поради, які допоможуть убезпечити себе у різних ситуаціях та побудувати успішну кар’єру.

Діти змогли відчути себе справжніми поліцейськими, посидівши верхи на службових конях, оцінили вправність чотирилапих «правоохоронців» та «осідлали» поліцейські байки.

Про своє партнерство з поліцією одноліткам розповіли і активісти громадської організації «Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських».

А найголовніше – і молодь, і поліцейські більше дізналися про інтереси один одного та отримали безліч позитивних емоцій від спілкування.