На Донеччині оператор «102» допомогла чотирьом дітям врятуватися з ліфтової пастки

30.03.2019 в 15:00

Школярі не очікували, що після зачинення дверей - ліфт зупиниться, а світло - вимкнеться. Не знаючи, куди телефонувати в такому випадку та точну адресу будинку, один з хлопців зателефонував до служби, яка не залишить з бідою сам на сам. Вже за кілька хвилин наряд поліцейських та рятувальники прибули на місце, а операторка залишалася з маленькими заявниками на лінії,доки не впевнилася, що їм допомогли.


Вчора, 29 березня, близько сьомої вечора до поліції зателефонував стурбований 14-річний хлопчик та попросив надати номер телефону ДСНС. Дівчина-оператор дізналася, що він та ще троє підлітків застрягли у ліфті – двоє хлопців та двоє дівчат віком від 12 до 14 років.

Ситуація ускладнилася, коли діти не змогли назвати точну адресу будинку, а тільки орієнтири - мікрорайон та назву магазину, що знаходився неподалік.

«Мені не себе шкода, а дівчат, їм дуже страшно. А ще я хвилююся за 5-річного братика, який залишився вдома сам», - зізнався хлопець співробітниці відділу «102».

Операторці колл-центру вдалося зібрати максимальну інформацію та, залишаючись із заявником на зв’язку, зателефонувати до ДСНС, а на місце в цей час вже був направлений наряд поліції.

Поліцейські діяли майже «наосліп», проте протягом 10 хвилин знайшли під’їзд будинку, де знаходилися діти.

Хлопець подякував дівчині-оператору за допомогу та небайдужість. Щирі слова вдячності дитини – це найяскравіший показник довіри до поліції.