На Донеччині маленькі дзюдоїсти, які тренуються за підтримки поліції, вибороли призові місця на обласному турнірі

04.01.2021 в 15:59

Вісім золотих, дві срібні та чотири бронзових медалей привезли до Маріуполя найменші дзюдоїсти фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» з Відкритого обласного новорічного турніру.Турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат пройшов у Запоріжжі напередодні новорічних свят.  За право отримати золоту медаль змагалися багато юних спортсменів з різних областей України. Андрію Павляку 6 років, він найменший спортсмен  секції по дзюдо обласної СДЮСШОР. Це перше змагання для хлопця і перше випробування на міцність та витривалість. Підтримка тренера та друзів допомагає хлопцю і він виборов бронзу в ваговій категорії до 19 кг.

Марія почуває себе впевнено на татамі. Дівчині 7 років, займається дзюдо трохи більше року. Чотири зустрічі з опонентом і маленька дзюдоїстка виборола золото у ваговій категорії до 22 кг. «Коли я була ще дуже маленькою, батьки бачили, як я роблю прийоми і віддали мене займатись дзюдо. Мені дуже подобається. В нас хороший тренер, він завжди підтримає», - розповідає Марія Кепша.

Тренує маленьких чемпіонів майстер спорту, чемпіон України, призер чемпіонатів Європи та чемпіон Кубку Європи із дзюдо, володар чорного поясу В’ячеслав Менчаков. Він вірить в своїх підопічних і завжди докладає максимум зусиль, щоб виховувати не тільки світових чемпіонів, а ще й майбутніх правоохоронців.
«Наша команда завоювала 8 золотих, 2 срібних і 4 бронзових медалей! Кожен з учасників змагань мав по 3-4 зустрічі на татамі. Ці діти займаються не дуже давно, для більшості з них ці змагання перші. Але діти продемонстрували високі результати і підтвердили – вони спортивне майбутнє України», - відзначає тренер та володар чорного поясу В’ячеслав Менчаков.