На блокпості біля Бахмута поліцейські виявили в автобусі порох

07.02.2018 в 15:07

Небезпечний вантаж чоловік намагався переправити на мирну територію, в іншу область, у звичайному рейсовому автобусі. Завдяки ретельній перевірці загрозу нейтралізовано. Відносно правопорушника відкрито кримінальне провадження.


Вчора, на блокпості поблизу Бахмута під час обстеження автобусу міжрегіонального сполучення співробітники поліції виявили в особистих речах одного з пасажирів порох.

43-річний порушник перевозив вибухову речовину громадським транспортом, пасажири якого навіть не здогадувалися, що на сусідньому сидінні їх може очікувати небезпека. Зі слів чоловіка, заборонені предмети призначалися «для розпалювання печі».

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене цією статтею, - до 7 років позбавлення волі.

Нагадуємо, у випадку, коли людина добровільно здала до поліції зброю та боєприпаси, які зберігалися незаконно, вона звільняється від кримінальної відповідальності за це правопорушення.