MRPL-2019. Масштабний фестиваль проходить у безпеці

11.08.2019 в 13:35

У другий день проведення фестивалю було зафіксовано спробу пронести наркотики на територію заходу. Оперативна обстановка стабільна. Поліцейські продовжують у посиленому режиму забезпечувати безпеку учасників та відвідувачів музичного свята.


Азовське узбережжя, де триває музичний фестиваль, перебуває під контролем поліцейських, нацгвардійців та представників інших служб.

Другий день свята пройшов без надзвичайних подій. Захід відвідали близько 13 тисяч людей. Правоохоронці припинили спробу пронести наркотики, порушник буде притягнений до відповідальності.

Також під час заходу громадянами було знайдено мобільний телефон, який вони добросовісно віддали правоохоронцям. Наразі поліцейські встановлюють власника гаджету, аби повернути пристрій.

А для малечі фестиваль став нагодою познайомитися з поліцейськими. Так, маленька дівчинка, яка прийшла разом з татом, привіталася з усіма нарядами, що забезпечували безпеку, по рації. Офіцери із задоволенням виконали її побажання «добре всіх охороняти».

Правоохоронці звертаються до мешканців та гостей з проханням бути взаємоввічливими, толерантними, дотримуватися закону  та із розумінням ставитися до вжитих заходів безпеки.