Мирноградським правоохоронцям здався бойовик, який у минулому охороняв Макіївську виправну колонію

14.03.2019 в 09:43

38-річний мешканець майже три місяці зі зброєю в руках працював охоронцем установи, що була підпорядкована «Департаменту виконання покарань МВС ДНР». Так і не отримавши обіцяних «великих грошей» за роботу, чоловік залишив своє робоче місце та прийшов із повинною до поліції.

Зі слів правопорушника, влаштуватися на роботу до Макіївської виправної колонії № 32 його підштовхнули обіцянки терористів про гарні грошові виплати. Прибувши туди на початку листопада 2014 року та ознайомившись зі своїми «функціональними обов’язками», мешканець Авдіївки в повній амуніції та озброєний автоматом Калашнікова заступив на чергування.

Прослуживши до кінця лютого 2015 року молодшим інспектором відділу охорони МВК №32, найманець зрозумів, що обіцяних грошей йому платити ніхто не збирається, тому добровільно залишив установу.

Дізнавшись про те, що на території України діє спеціальна програма «На тебе чекають вдома»,мешканець Макіївки приїхав до Мирноградського відділення поліції.

Поліцейськими відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 260 (Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань) Кримінального кодексу України.

Після проходження перевірки та встановлення того, що на час перебування у лавах «ДНР» підозрюваний не вчиняв тяжких злочинів проти мирного населення, провадження може бути перекваліфіковано на ч. 6 ст. 260 Кримінального кодексу України.