Мирноградські поліцейські повернули додому 14-річну дівчину, яку розшукували всю ніч

10.07.2017 в 13:22

Підліток вирішила, що вона вже достатньо доросла і відправилась вночі гуляти містом. А правоохоронці, які були підняті по тривозі, розшукуючи її, прочісували парки і сквери, перевіряли всіх її знайомих і друзів. Вранці дівчинка була знайдена. Така спроба відчути «доросле життя», обернулася для її матері адміністративною відповідальністю, а для неї – профілактичною бесідою з поліцейськими.


Сьогодні о першій години ночі до чергової частини Мирноградського відділення поліції звернулась стурбована місцева мешканка, яка повідомила про зникнення своєї 14-річної доньки. Заявниця розповіла, що вона самостійно виховує доньку, і працює в магазині з 8 до 22 години. Вчора, як завжди, вона пішла на роботу, а коли повернулась, то доньки не було вдома. Почекавши ще трохи дівчинку, жінка почала турбуватись і вирішила звернутись до поліції.

На пошуки неповнолітньої по тривозі були підняті всі оперативні підрозділи Мирноградського відділення поліції, орієнтовані піші та автопатрулі. Поліцейські всю ніч займалися пошуками неповнолітньої, опитували свідків та друзів, відпрацьовували місця відпочинку молоді, автовокзали та вулиці міста. Відсутність у дівчини мобільного телефону, а також те, що на дворі вже була ніч, ускладнювало її пошуки.

Вранці, прочісуючи вулиці міста, правоохоронці помітили дівчину, яка йшла по вулиці. Виявилося, що це і є розшукувана неповнолітня.

Під час бесіди зі співробітниками поліції, дівчина розповіла, що відчуває себе достатньо дорослою, тому вирішила спробувати самостійне життя і повертатися додому не поспішала. Правоохоронці зауважили, що вона є неповнолітньою і її вчинок є неприпустимим, і міг призвести до негативних наслідків.

Також правоохоронці поспілкувались і з матір’ю дівчини, зазначивши, що все ж таки варто приділяти донці трохи більше уваги. Відносно жінки складено адміністративний протокол за ч.1 ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей».