«Ми наближаємо дні, коли окуповані території будуть повернені під наш суверенітет, і українці об’єднаються», - Іван Варченко

20.05.2019 в 14:23

Про це радник міністра внутрішніх справ України повідомив сьогодні, 20 травня, під час міжвідомчої наради у Головному управлінні Нацполіції в Донецькій області. Керівники підрозділів МВС Донеччини доповіли про стан підготовки до реалізації плану деокупації тимчасово окупованих територій. Зокрема понад 800 поліцейських-переселенців готові повернутися і працювати у звільнених районах.


На нараді були присутні начальники міжрегіональних підрозділів Національної поліції, Нацгвардії, Державної служби з надзвичайних ситуацій, прикордонної та міграційної служб, сервісних центрів МВС.

Радник глави МВС Іван Варченко відзначив, що понад 60% українців вважають пріоритетом розвитку держави звільнення окупованих територій.

«З метою реінтеграції окупованих територій в український простір МВС ініціює розробку національної стратегії деокупації, в якій у межах своїх повноважень працюватимуть усі державні органи», - відзначив Іван Варченко.

Безпекову частину стратегії забезпечують органи системи МВС. Керівники правоохоронних підрозділів доповіли раднику міністра про стан підготовки до деокупації.

Зокрема поліція проводить роботу з протидії інформаційної агресії РФ, а поліцейські проходять підготовку щодо специфіки роботи під час миротворчої операції.

Начальник поліції Донецької області Микола Семенишин відзначив, що зараз в регіоні несуть службу понад 800 поліцейських, які виїхали з окупованої території, а також працівники, що мають досвід участі у миротворчих операціях. Вони готові повернутися і постійно працювати у звільнених районах.

«Підрозділи МВС готуються до деокупації і таким чином ми даємо сигнал, який додає сили нашим громадянам в окупації. Наша робота робить сильнішою нашу країну, ми наближаємо дні коли окуповані території будуть повернуті під наш суверенітет», - зазначив Іван Варченко.