Мешканця м. Білецьке шахраї ошукали за новою схемою

14.06.2017 в 15:42

Правоохоронці Покровського відділу поліції проводять масштабні заходи по інформуванню громадян про можливі дії шахраїв в інтеренет-мережі, а також про зловмисників, які під прикриттям – «Вам телефонують із банку», видурюють у людей гроші та позбавляють заощаджень. На цей раз не добропорядні люди трохи змінили схему: задіявши не тільки «інтернет-продавців», а й «співробітників банку», правопорушникам вдалося позбавили чоловіка 3 800 гривень.

Так до добропільських правоохоронців звернувся мешканець м.Білицьке та повідомив, що невідомі люди незаконним шляхом заволоділи його грошима. З’ясувалося, що 22-річний чоловік виставив на інтернет-сайті об’яву про продаж магазинної вітрини. Через кілька днів йому зателефонувала жінка і сказала, що її влаштовує ціна запропонованого товару і вона готова його придбати. Також покупниця попросила в продавця номер його банківської картки, на яку вона хоче перерахувати гроші, а пізніше за вітриною приїде її знайомий. Чоловік назвав жінці необхідні цифри надруковані на картці, а через деякий час йому знов подзвонили. На цей раз невідомий чоловік назвався «співробітником банка» та сказав, що Банк отримав інформацію, що на картку його клієнта, тобто – потерпілого, хтось хоче покласти певну суму грошей, така операція може бути ризикованою і тому треба застрахувати цю суму. Для цього зараз чоловіку надійде смс-повідомлення із чотирма цифрами, які потрібно буде продиктувати «співробітнику» банка. Потерпілий так і зробив та як тільки він поклав слухавку, йому надійшло ще одне повідомлення, в якому було написано, що з його банківського рахунку знято 3 800 гривень. Зрозумівши, що все це ні що інше, як підступи зловмисників, потерпілий подзвонив у поліцію.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Правопорушникам, які позбавили чоловіка грошей, відтепер загрожує до трьох років позбавлення волі.