Мешканець Лиману, що чергував на блокпосту бойовиків, здався поліції

10.06.2019 в 15:23

29–річний чоловік розповів про свої протизаконні дії п’ятирічної давнини та виявив бажання співпрацювати з правоохоронцями.

Під час окупації Лиману в квітні 2014 року 29-річний місцевий мешканець примкнув до лав бойовиків.

Чоловік розпочав свою роботу на блокпосту, що діяв на дорозі між Лиманом та смт Дробишеве. Помічник терористів у цивільному одязі оглядав транспорт, перевіряв документи водіїв та пасажирів.

Зараз, дізнавшись про програму, що звільняє від кримінальної відповідальності, лиманець вирішив добровільно зізнатися у своїй співпраці з незаконним збройним формуванням.

Відносно чоловіка відкрито кримінальне провадження за попередньою кваліфікацією ч. 2 ст. 260 «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань» Кримінального кодексу України.

Нагадуємо, що згідно ч. 6 ст.260, звільняється від кримінальної відповідальності за цією статтею особа, яка перебувала у складі збройних формувань, за дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, якщо вона добровільно вийшла з такого формування і повідомила про його існування органи державної влади чи органи місцевого самоврядування.