Менш ніж за тиждень на Донеччині виявлено 27 автобусів, які порушували законодавство у сфері пасажирських перевезень

27.04.2018 в 13:53

Такі дані було оприлюднено поліцейськими під час круглого столу з питань безпеки перевезень, що пройшов у Краматорську. Участь у заході взяли співробітники ГУНП в Донецькій області, патрульні та представники підприємств, які здійснюють пасажирські перевезення.


Протягом першого кварталу 2018 року в Україні сталося 269 аварій з тяжкими наслідками та за участі пасажирського транспорту. Найбільш резонансним стало ДТП у Кривому Розі. Керівництвом Нацполіції України було ініційовано ряд превентивних заходів, спрямованих на регулювання цієї статистики та своєчасне виявлення порушень у сфері пасажирських перевезень.

На Донеччині зафіксовано 64 дорожньо-транспортних пригоди за участі пасажирського транспорту, у яких з вини перевізників загинуло 2 особи (у Маріуполі та Костянтинівці). Тому питання забезпечення безпеки пасажирських перевезень та покрашення технічної готовності автобусів перебувають на особливому контролі керівництва Головного управління Національної поліції в Донецькій області.

На сьогоднішній день триває операція під умовною назвою «Перевізник». В рамках її проведення поліцейські комісії перевіряють пасажирський автотранспорт на наявність усієї необхідної документації та дотримання законів, що регулюють перевезення пасажирів.

Крім того, з метою виявлення нелегальних перевізників, та припинення їх діяльності, поліцейськими ГУНП області, підрозділами патрульної поліції Донецької області, працівниками Укртрансбезпеки, Управління Служби безпеки України та Служби автомобільних доріг у Донецькій області щомісяця проводяться спільні заходи, такі як рейдові перевірки з виявлення нелегальних перевізників.

Так с початку цільових заходів в рамках «Перевізника», лише за шість днів, працівниками ГУНП області оглянуто 281 автобус з яких 4 мали технічні несправності, та 27 автобусів, які порушували вимоги законодавства (не мали необхідних документів, не пройшли обов’язковий технічний контроль, перевозили пасажирів понад встановлену кількість, ігнорували вимоги дорожніх знаків та розмітки). Також за цей період було виявлено 2 факти керування автобусами у стані сп’яніння ( у Костянтинівці та Мирнограді).

У зв’язку із операцією поліцією Донеччини було ініційовано та проведено круглий стіл з метою налагодження тісної співпраці з питань забезпечення безпеки пасажирів та недопущення вчинення ДТП за участі пасажирського транспорту.

Присутні погодилися з необхідністю посилення контролю у цьому напрямку та виробили спільний алгоритм дій у разі виявлення порушень у зазначеній сфері.12:00 19.01.2019
Арсен Аваков: МВС України жорстко і безкомпромісно реагує на звернення про порушення під час виборчого процессу (ФОТО)
11:13 19.01.2019
У прифронтовій Авдіївці з’явився вже п’ятий безпечний будинок (ФОТО)
11:01 19.01.2019
Водохреще проходить без надзвичайних подій: поліція забезпечує безпеку у місцях богослужінь (ФОТО)
17:57 18.01.2019
Поліцейський оркестр присвятив виступ колегам, які забезпечили безпеку в новорічні свята (ФОТО,ВІДЕО)
16:59 18.01.2019
На охорону публічного порядку у святкові вихідні задіяні максимальні сили поліції Донеччини (ФОТО)
16:14 18.01.2019
У Слов’янську з початку року 28 батьків притягнуто до відповідальності за неналежне виконання своїх обов’язків (ФОТО)
15:31 18.01.2019
Покупка хутряного виробу на інтернет-сайті закінчилась для мешканки Добропіллявтратою грошей
14:45 18.01.2019
Житель Бахмута добровільно здав поліцейським боєприпаси, які закопав просто неба (ФОТО)
14:27 18.01.2019
«Кожну розкриту справу я вважаю сходинкою до своєї головної мети – бути корисним своїй державі та суспільству»,- розповідає слідчий Олександр Кузнєцов
14:18 18.01.2019
Поліція Донеччини готова забезпечити правопорядок на Водохреща (ФОТО)