Маленькі самарянці завітали в гості до поліцейських головного управління поліції Донеччини

03.01.2019 в 18:51

Сьогодні вихованці дитячого християнського центру «Добрий самарянин» познайомилися з роботою правоохоронців, дізналися куди надходять виклики «102» та побачили головних помічників правоохоронців – службових собак.


Екскурсія почалася з Єдиного аналітичного сервісного центру (UASC). Саме туди надходять повідомлення від громадян, які потребують допомоги поліції. Малечі розповіли про роботу професійних операторів та диспетчерів, які за лічені секунди обробляють повідомлення та направляють наряди поліції по всій області.

Дізналися школярі про систему інтелектуального відеоспостереження, яку використовують поліцейські UASCу. Розумні камери в онлайн режимі передають відеозаписи, чим допомагають розкрити злочини, та фіксують правопорушення.

Заступник начальника відділу служби «102» Артем Сахно розповів дітям про мобільний додаток «Поліція 102», за допомогою якого викликати поліцейських можна лише в один клік. Із цікавого, що може додаток – впродовж 15 хвилин після отримання повідомлення він передає координати пересування заявника. Крім того, можна зафіксувати правопорушення на фото та перевірити підозріле авто.

Цікава та корисна екскурсія завершилася поїздкою до Кінологічного центру. Там надворі вихованців центру чекали кінологи з вірними помічниками. Службові собаки спеціалізуються на пошуку зброї, наркотиків, вміють відшукувати людей і затримувати злочинців. Чотирилапі «поліцейські»знаються на різних командах та із задоволенням продемонстрували свої вміння маленьким гостям.