Майже 1000 правоохоронців забезпечуватимуть публічну безпеку мешканців Донеччини впродовж вихідних

12.04.2019 в 16:37

Збільшені наряди поліцейських та нацгвардійців вже вийшли на вулиці населених пунктів,головним завданням яких є протидія злочинності та збереження правопорядку. Під пильною увагою правоохоронців - місця масового скупчення людей, залізничні та автовокзали, автодороги та блокпости.


Вимоги до несення служби залишаються незмінними – протидія вуличній злочинності, незаконному наркообігу, вилучення зброї, боєприпасів та вибухових речовин - саме це підкреслили керівники територіальних підрозділів особовому складу під час загальнообласного інструктажу.

В Маріуполі до правоохоронців звернувся начальник Центрального відділу поліції Сергій Бичін. Підполковник поліції наголосив на виявленні осіб, які знаходяться у розшуку, та членів диверсійних груп та бандформувань, які можуть негативно впливати на криміногенну обстановку в регіоні.

Всього майже 1000 правоохоронців вийшли на вулиці населених пунктів, аби зберегти спокійний відпочинок громадян. Допомогу поліцейським надаватимуть військовослужбовці Нацгвардії України.