Майстер спорту, чемпіон України та міжнародних турнірів Костянтин Пупко розслідує злочини у прифронтовому районі Донеччини

26.06.2020 в 17:35

За плечима 22-річного офіцера поліції роки тренувань, сотні перемогта титул майстра спорту з греко-римської боротьби. Зараз він розслідує злочини проти життя та здоров’я людини у Волноваському відділі поліції.


З 12 років Костянтин почав займатися даним видом спортом. Першим його тренером став Андрій Суровягін, що за підтримки Волноваського райвідділу започаткував в правоохоронних стінах секцію греко-римської боротьби, яка працює й сьогодні.

Маючи талант та бажання перемагати, хлопець здобував перемогу за перемогою.

В 10 класі Костянтин вступив в училище Олімпійського резерву ім. С.Бубки. Наступним кроком для юнака став вступ до Харківського національного університету внутрішніх справ.

Будучи курсантом, він не покинув спорт та продовжував здобувати перемоги в обласних, всеукраїнських та міжнародних турнірах з греко-римської боротьби, гідно представляючи свій вищий навчальний заклад та всю правоохоронну структуру. Окрім цього, Костянтин опанував ще один вид боротьби – треплінг, в змаганнях з якого також виборював призові місця.

- Я фанатично відносився до навчання у виші МВС та мріяв якнайшвидше прийти працювати в свій підрозділ. Незважаючи на щільний графік, мені вдавалося поєднувати навчання та спорт. За свої досягнення в греко-римській боротьбі я завдячую першому тренеру А. Суровягіну, який повірив в мене, а також тренеру і всій кафедрі фізичної підготовки Харківського Національного університету внутрішніх справ, які підтримували мене протягом всього мого навчання.

Молодий слідчий зізнається, що його захоплювало навчання у виші МВС України. Показові виступи зі зброєю, колонами, самооборона та тактико-спеціальна підготовка приносила йому задоволення. Окрім цього, хлопець опановував професію слідчого, аби розкривати злочини, притягувати до відповідальності зловмисників та таким чином захищати свій народ.

Костянтин Пупко є майстром спорту, багатократним чемпіоном України з греко-римської боротьби, членом Збірної України по даному виду спорту, став срібним призером Чемпіонату світу та призером юнацьких Олімпійських ігор в Китаї.

Зараз же він майже рік розкриває злочини проти життя та здоров’я людей у найбільшому прифронтовому районі Донеччини. Розмовляючи з ним про роботу, відчуваєш від нього завзятість та прагнення зробити свою країну кращою. Сам лейтенант поліції говорить, що прагне, аби кожен зловмисник поніс законне та справедливе покарання за свій вчинок.

Його прикладу слідує і молодший брат, для якого Костянтин є і тренером, і підтримкою, і опорою.

- Він у всьому хоче бути схожим на мене, а я в свою чергу роблю все, аби не розчарувати його. Навчаю всьому, що знаю і вмію сам, і в майбутньому зроблю все, аби його мрія стати чемпіоном та правоохоронцем здійснилася, - зізнається лейтенант поліції.

Костянтин також говорить, що саме підтримка батьків та брата відіграє в його житті найважливішу роль. Вони бачать в ньому найкращого правоохоронця, захисника, а відчуття того, що в тебе вірять, дарує «крила», аби досягати нових вершин та змінити світ на краще.
18:19 22.09.2020
До уваги громадян! В Маріуполі поліцейські спільно з європейськими партнерами проводять фестиваль безпеки
17:45 22.09.2020
Покровські оперативники встановили чоловіка, який пограбував жінку в її квартирі
16:57 22.09.2020
Інспектор сектору дізнання Волновахи виборов перше місце на обласному чемпіонаті з греко-римської боротьби
16:19 22.09.2020
Поліцейські Маріуполя встановлюють обставини потрійної ДТП
15:48 22.09.2020
Поліцейські викрили маріупольця у вбивстві батька
15:25 22.09.2020
Поліцейські Донеччини проводять профілактичні заходи щодо захисту прав національних меншин
12:40 22.09.2020
Поліцейські Лиману помістили до дитячого центру реабілітації хлопчика, що втік з дому та майже тиждень мешкав у закинутій будівлі
18:20 21.09.2020
Збільшення кількості звернень про домашнє насильство демонструє, що люди стали більше довіряти поліції - Катерина Павліченко
17:03 21.09.2020
Поліцейські затримали винуватця смертельної аварії в Мар’їнському районі
16:33 21.09.2020
Поліцейські Донеччини ліквідували мережу збуту алкогольного фальсифікату (ВІДЕО)