Курсанти «Академії поліції» ДЮІ дізналися більше про роботу оперативників з вуст керівника карного розшуку поліції Донеччини

17.04.2019 в 20:47

Чому потрібно починати роботу «на землі», складну професію, яка стає життям – це розповів начальник управління карного розшуку ГУНП в Донецькій області Павло Свір, за спиною якого 20 років роботи в режимі 24/7 в оперативному підрозділі.


Сьогодні в стінах Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України пройшла лекція від діючого працівника поліції, розшуковця з багаторічним стажем, а нині керівника Павла Свіра.

Полковник поліції розкрив деякі секрети майстерності справжнього оперативника та поділився авторськими прийомами розшуку злочинців. Курсанти дізналися, з чого починати працювати над розкриттям важкої справи та на що звертати увагу в першу чергу - саме такі практичні поради може надати тільки досвідчений поліцейський.

Найцікавішим було почути реальні історії з особистого досвіду: як знайти зачіпку у кримінальній справі, коли здавалося б, що злочинець «розчинився» та відшукати його просто неможливо.

Павло Свір зазначив, що вправним опером можна стати, тільки пройшовши професійний шлях з самого початку, «з землі». «Необхідно постійно вчитися, бо тільки з досвідом приходить майстерність»,- наголосив правоохоронець.

В свою чергу, курсанти привітали поліцейських зі сторіччям карного розшуку та подякували за ексклюзивний матеріал з перших вуст.

До речі, на курсі зараз навчається 13 майбутніх розшуковців, які вже невдовзі поповнять кримінальну поліцію області.