Командувач Об’єднаними силами Сергій Наєв проінспектував два оновлені блокпости на Донеччині

21.09.2018 в 19:40

Модернізовані пункти контролю у Покровську та біля Селидового оглянули командувач ООС Сергій Наєв та заступник начальника поліції регіону Павло Алєксєєнко. Усього в області наразі реконструйовано 8 блокпостів для забезпечення належних умов пропускного режиму та несення служби.


Стаціонарний блокпост розташований в південній частині Покровська. Щодня крізь нього проходить близько 1000 транспортних засобів та громадян. На ньому цілодобово несуть службу співробітники Покровського відділу поліції разом із бійцями спецпідрозділу «Богдан» ГУНП в Хмельницькій області, головна мета яких – забезпечення безпеки мешканців та гостей Покровська.

Щоб правоохоронці могли безперервно здійснювати контроль, на посту створені всі необхідні умови. Блокпост огороджений, укріплений та зонований по напрямках руху транспортних засобів, встановлені командні модулі з комп’ютерною технікою для перевірки громадян по базам МВС, обладнані приміщення для відпочинку «вільної зміни» поліцейських.

Разом із необхідною новою комп’ютерною технікою на блокпості з’явилась технічна новинка - закріплені на спеціальному штативі відеокамери з функцією нічного бачення, які дозволяють провести повний огляд транспортних засобів у важкодоступних місцях.

Також створені місця для відпочинку та очікування громадян.

Такий самий блокпост функціонує і на перехресті доріг Селидове-Українськ.

Командувач ООС Сергій Наєв позитивно оцінив результати змін і зауважив, що вони сприятимуть підвищенню якості надання поліцейських послуг.

«Ваше головне завдання - захищати мирне населення на всій території проведення операції Об'єднаних сил. Ми всі разом і кожен з вас повинен щодня на практиці впроваджувати принцип верховенства права і закону - кожною своєю дією, кожним словом, спілкуючись з громадянами України», - звернувся командувач ООС до правоохоронців, які несуть службу на блокпості.

Сергій Наєв зазначив, що окрім стаціонарних блокпостів на території Донецької та Луганської областей функціонують і мобільні, які мають гідні результати роботи.

Так, протягом лише однієї доби мобільною групою було затримано 12 осіб, серед яких розшукувані злочинці та причетні до діяльності незаконних збройних формувань.

Мобільні пости, за словами командувача ООС, особливо ефективні при відпрацюванні оперативно-розвідувальної інформації, що надходить від спеціальних служб.

За результатами роботи з переобладнання блокпостів Сергій Наєв нагородив заступника начальника поліції Донецької області Павла Алєксєєнка.

Раніше повідомлялося, що на Донеччині переобладнали та оснастили сучасною технікою шість блокпостів.


19:04 15.02.2019
На забезпечення публічної безпеки під час виборів на Донеччині будуть задіяні максимальні сили поліції
18:53 15.02.2019
Громадянська мережа ОПОРА проведе навчання для працівників поліції Донеччини щодо дій під час виборів
18:44 15.02.2019
«Повідомлення про підкуп вчителів на Донеччині представниками кандидата в президенти – фейкове та створене на тимчасово окупованій території», - Микола Семенишин (ВІДЕО)
17:33 15.02.2019
Публічна безпека мешканців та гостей Донеччини під контролем збільшених нарядів поліції
16:24 15.02.2019
Поліцейські Донеччини вшанували воїнів-інтернаціоналістів
15:24 15.02.2019
За фактом незаконної вирубки лісу поліція Краматорська відкрила кримінальне провадження
14:43 15.02.2019
За фактом підкупу виборців у Новогродівці розпочато досудове розслідування
12:13 15.02.2019
Поліція перевіряє інформацію про продаж голосу у Маріуполі
11:21 15.02.2019
«Я впевнений у своїх бійцях на всі 100%», - командир роти особливого призначення поліції Донеччини Вадим Мотов (ВІДЕО)
11:02 15.02.2019
У слідчому ізоляторі Бахмута попереджено спробу передачі наркотику