Команду громадської організації «Ліга майбутніх поліцейських» поповнила молодь Дніпропетровщини

14.04.2018 в 18:04

Сьогодні, 14 квітня, у Кривому Розі відкрився осередок молодіжної організації «Ліга майбутніх поліцейських», яка була створена на Донеччині. Делегація поліції Донецької області на чолі із заступником начальника Головного управління Василем Остапчуком та активістів Ліги за запрошенням Донецького юридичного інституту презентувала громадську організацію школярам Дніпропетровщини. Патріотична молодь двох областей разом заклала алею «Ліги майбутніх поліцейських Криворіжжя». У планах лігівців - згуртувати молодь всієї України та вийти на міжнародний рівень.

У палаці культури «Мистецький» зібралися учні з усіх шкіл міста. В урочистому заході взяли участь керівники Криворізької міськради, підрозділів Національної поліції Кривого Рогу та крупних підприємств.

Для однолітків виступили засновники Ліги, колишні школярі зі зруйнованих війною містечок, а нині – курсанти ДЮІ та інших вищих навчальних закладів МВС. Вони розповіли про створення організації, про специфіку роботи прифронтової поліції та спільні масштабні проекти, які були втілені за 2,5 роки її існування. Криворожани дізналися, що діти об’єдналися саме навколо поліції, бо правоохоронці врятували їх з-під обстрілів, відновлювали школи на лінії розмежування, допомогали та навчали допомагати іншим.

Сьогодні організація налічує близько 1500 учасників з усіх куточків Донеччини. У регіоні успішно функціонує 21 самостійна ланка Ліги. Мета «майбутніх поліцейських» - захист прав дітей та законних інтересів, а також здобуття миру в країні.

Молоді громадські активісти беруть участь у профілактичних рейдах поліції, допомагають родинам у кризі, знаходять зниклих дітей, виховують малечу у традиціях українського народу. Серед досягнень Ліги – співпраця з міжнародними організаціями (ПРООН, Європейського союзу та ін.) з протидії насильству та участь у молодіжному парламенті Маріуполя, який очолив учасник Ліги. Громадську організацію підтримує міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Відсьогодні до команди лігівців приєдналися учні трьох шкіл Кривого Рогу, які отримали офіційні посвідчення «майбутніх поліцейських».

Нових учасників привітав заступник начальника поліції Донецької області Василь Остапчук.

«Сьогодні трапилася знакова подія - Ліга офіційно вийшла за рамки області та стала міжрегіональною організацією активних, патріотично нашаштованих молодих українців, спроможних впливати на те, якою буде наша країна завтра. Сподіваюся, що у подальшому Ліга з’явиться в кожній області та матиме честь презентувати Україну на міжнародній арені, а також розпочне інтеграцію з молоддю інших країн світу», - зазначив Василь Остапчук.

Ректор Донецького юридичного інституту МВС України Віктор Бесчастний вручив лігівцям та гостям з Донеччини пам’ятні подарунки. Крім того, у рамках заходу першокурсники ДЮІ отримали посвідчення члена Міжнародної поліцейської асоціації.

На знак єднання поліцейські та учасники «Ліги майбутніх поліцейських» обох областей заклали біля палацу культури алею. Ця традиція бере початок з Донеччини, де лігівці посадили сади у прифротових Гранітному і Миронівському, а також Дружківці, Слов’янську та алею сакур у Маріуполі.

Святковий настрій присутнім подарував оркестр поліції Донеччини й талановиті поліцейські, курсанти та лігівці.

Нагадаємо, громадська організація «Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських» була створена 20 листопада 2015 року за ініціативою групи дітей-старшокласників з прифронтових населених пунктів: Мар’їнки, Красногорівки, Гранітного та Чермалика. В рамках проекту «Схід і Захід-разом», ініційованому генералами поліції Сергієм Князєвим та В’ячеславом Аброськіним, які на той час очолювали поліцію.


17:03 22.04.2019
З початку року на Донеччині до адміністративної відповідальності притягнуто понад 42 тисячі порушників
14:05 22.04.2019
В Маріуполі поліцейські вилучили 35 згортків з метадоном
13:47 22.04.2019
У Краматорську внаслідок ДТП постраждала дитина
12:45 22.04.2019
Оприлюднення даних досудового розслідування кримінального провадження за зверненням потерпілого
11:57 22.04.2019
В Маріуполі внаслідок ДТП загинув водій автомобіля
11:44 22.04.2019
Внаслідок ДТП у Покровську постраждав мотоцикліст
11:42 22.04.2019
За фактом травмування шахтаря у Добропіллі відкрито кримінальне провадження
10:22 22.04.2019
Поліція Донеччини забезпечила публічну безпеку та законність під час другого туру президентських виборів (ВІДЕО)
20:52 21.04.2019
Вибори-2019. Станом на 20.30 поліція Донеччини зареєструвала 103 повідомлення про правопорушення
19:57 21.04.2019
Лиманські поліцейські розшукують матір покинутої на залізничному вокзалі немовляти