Команда поліції Донеччини вперше взяла участь у Чемпіонаті України з волейболу і виграла першу гру

03.11.2018 в 12:18

Поліцейські стартували у Другій Лізі та здобули перемогу у матчі 1-го туру Чемпіонату України з волейболу, який відбувся у Маріуполі вчора, 2 листопада. Це перші професійні змагання для команди Головного управління Нацполіції в Донецькій області.


Після успішних виступів на турнірах серед силовиків поліцейські вирішили випробувати сили на всеукраїнському рівні.

Команди обласного главку поліції та Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С. Бубки (Бахмут) відкрили Перший тур Другої Ліги Чемпіонату України у групі А.

Матч відбувся за підтримки фізкультурно-спортивного товариства «Динамо», Федерації волейболу Маріуполя та Маріупольського державного університету у волейбольному комплексі МДУ.

Волейболістів вітали начальник поліції Донецької області Микола Семенишин і голова Федерації волейболу Маріуполя Денис Плешкуров.

Гра виявилася видовищною: від самого початку поліцейські захопили лідерство на волейбольному майданчику та боролися до перемоги. Матч завершився з рахунком 3:0 на користь правоохоронців.

У наступному матчі поліцейські зустрінуться у волейбольному поєдинку з командою Дитячо-юнацької спортивної школи «Орбіта» із Запоріжжя, а 2-й тур поліція Донеччини гратиме у Києві.

Спорт є невід’ємною частиною професійної підготовки правоохоронців та сприяє залученню молоді до здорового способу життя.