Команда поліції Донеччини стала срібним призером чемпіонату з гирьового спорту серед правоохоронців

15.12.2018 в 14:52

Першість вибороли спортсмени Донецького юридичного інституту МВС України, а «бронзу» завоювали працівники поліції охорони.

14-15 грудня в Маріуполі відбувся фінал відкритого чемпіонату Головного управління Нацполіції в Донецькій області з гирьового спорту. Турнір був організований за участі фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» та Донецької облдержадміністрації.

Участь у змаганнях взяли 19 команд – поліцейські, військовослужбовці Нацгвардії, представники поліції охорони, Державної фіскальної служби, прикордонники, курсанти ДЮІ.

Атлети змагалися у класичному двоборстві в 5 вагових категоріях. Спортсмени виконували дві вправи – поштовх та ривок гир, кожна з яких важить 24 кг.

Незалежні судді оцінювали учасників як у командному, так і особистому заліках. Кращими виявилися гирьовики Донецького юридичного інституту, другим лідером змагань стала команда обласного главку поліції, завершили трійку переможців поліцейські охорони.

В особистому заліку у вазі до 73 кг переміг дільничний офіцер Краматорського відділу поліції Артур Соломка, який виступав за Головне управління. Поліцейський має гарну спортивну підготовку та цього року був визнаний кращим дільничним офіцером Донеччини.

Перші місця в інших вагових категоріях посіли представники ДЮІ, прикордонної та фіскальної служб.

19:04 15.02.2019
На забезпечення публічної безпеки під час виборів на Донеччині будуть задіяні максимальні сили поліції
18:53 15.02.2019
Громадянська мережа ОПОРА проведе навчання для працівників поліції Донеччини щодо дій під час виборів
18:44 15.02.2019
«Повідомлення про підкуп вчителів на Донеччині представниками кандидата в президенти – фейкове та створене на тимчасово окупованій території», - Микола Семенишин (ВІДЕО)
17:33 15.02.2019
Публічна безпека мешканців та гостей Донеччини під контролем збільшених нарядів поліції
16:24 15.02.2019