Команда поліції Донеччини перемогла у відкритому чемпіонаті з волейболу серед силових структур (ВІДЕО)

07.09.2019 в 10:43

Вчора, 6 вересня, на території спорткомплексу маріупольського вишу відбувся фінал турніру з волейболу серед силових відомств. Загалом за першість змагалися 6 збірних. Вже третій рік поспіль кубок переможців залишається «в руках» поліцейських.


За ініціативи керівництва поліції Донеччини та за підтримки Донецької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» в Маріуполі пройшов відкритий чемпіонат з волейболу серед співробітників силових структур.

У дводенному турнірі змагалися збірні команди управління поліції Донеччини, патрульної поліції, рятувальники, військовослужбовці Нацгвардії, прикордонники та співробітники служби безпеки України.

Вітав та підтримував бойовий настрій учасників спортивного заходу оркестр поліції Донеччини.

Всі команди продемонстрували захоплюючу боротьбу за перемогу, технічне володіння м’ячем, точні передачі та влучні удари.

Важливо, що проведення таких спортивних змагань сприяє всебічному розвитку, формуванню здорового способу життя, виховує силу волі та упевненість у своїх силах.

Так, у фінальні грі зустрілися співробітники ДСНС та ГУНП в Донецькій області. У додатковому третьому сеті поліцейські вибороли «золото», а команда рятувальників посіла почесне друге місце. Бронзовими призерами чемпіонату стала команда співробітників служби безпеки України.

Команди-переможці отримали кубки, медалі та грамоти.