Керівництво поліції Донеччини вшанувало пам’ять загиблих жертв обстрілу мікрорайону «Східний»

24.01.2021 в 12:26

Пройшло шість років, як терористи накрили градами будинки мирних мешканців Маріуполя. Внаслідок теракту загинула 31 людина, у тому числі і дві дитини, скалічилися 117 жителів. Мітинг-реквієм у пам’ять безвинно загиблих жертв відбувся сьогодні на місці трагедії.


Біля меморіалу разом з жителями зібралися співробітники поліції Донецької області на чолі з начальником поліції Донеччини Миколою Семенишиним, голова ОДА Павло Кириленко, Маріупольський міський голова Вадим Бойченко та представники духовенства.

Рівно о 9.15 у мікрорайоні «Східний» пролунали сирени, присутні завмерли у хвилині мовчання. Біля пам’ятного знаку відбулася заупокійна літія.

Правоохоронці вшанували пам'ять загиблих, поклавши квіти до меморіалу жертвам неоголошеної війни.

Ранок 24 січня 2015 року назавжди залишився у пам’яті кожного маріупольця. Того дня поліцейські одними з перших почали надавати допомогу – допомагали пораненим, евакуювали людей та документували наслідки страшного злочину, аби у подальшому винні не уникнули покарання. Безпосередньо на місці обстрілу працювали понад 300 працівників поліції Маріуполя та обласного главку.

Пам’ятаємо…