Керівництво поліції Донеччини підтримує поліцейських, які отримали поранення під час бойових дій (ФОТО)

26.12.2017 в 20:57

Начальник Головного управління Нацполіції в Донецькій області Микола Семенишин зустрівся зі співробітниками, які постраждали в зоні АТО.

Мета зустрічі – надати поліцейським, які пожертвували власним здоров’ям заради безпеки громадян, необхідну допомогу та вирішити соціально-побутові питання.


Серед присутніх – начальник управління карного розшуку обласного главку Артем Кисько і правоохоронець-водій Олександр Лаврушко, які з боями вийшли з оточення в Дебальцевому, боєць спецпідрозділу «КОРД» з позивним Вовк, який разом з напарниками зупинив теракт в Маріуполі, спецпризначенець Сергій Рощупкін, що знешкодив терориста в житловому будинку, дільничний офіцер Олександр Куркчи, який вижив під час наїзду авто на ворожу міну.

Більшість з них – переселенці з тимчасово окупованої частини Донеччини і разом з родинами почали життя з нуля.


Микола Семенишин зазначив, що турбота про співробітників, які отримали поранення при виконанні службових обов’язків, перебуває на особливому контролі міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова і Голови Нацполіції Сергія Князєва.

- Важливо, аби ви мали соціально-правовий захист, відчували турботу і підтримку, - підкреслив генерал.

Микола Семенишин обговорив з керівниками профільних підрозділів поліції Донеччини питання працевлаштування, забезпечення житлом, оздоровлення та іншої допомоги поліцейським, які отримали поранення.