Керівники поліції Покровська привітали дітей прифронтової Авдіївки, які вже завтра розпочнуть навчальний рік

31.08.2017 в 15:12

Із шкільним приладдям, солодощами та іграшками приїхали до родин начальник Покровського відділу поліції Юрій Гречишкін та начальник Авдіївського відділення поліції Андрій Єпур.


Поліцейські вже давно опікуються багатьма авдіївськими родинами, часто навідуються до них у гості, допомагають у вирішенні різних питань, а також вітають із святами та привозять подарунки. Ось і цього разу правоохоронці відвідали три сім’ї, діти яких збираються першого вересня піти до школи.

Спочатку поліцейські приїхали до родини, в якій виховується четверо неповнолітніх дітей – півторарічна Карина, 5-річна Настуся, 11-річний Тарас та 15-річний Едуард. Будинок, в якому мешкає сім’я, з початку бойових дій 6 разів потрапляв під обстріл, але родина не поїхала і залишилася в рідному місті. Двоє молодших дівчаток ходять до дитячого садочку, їхній середній брат цього року піде в 6 клас, а найстарший вступив до місцевого ВПУ на спеціальність «помічник машиніста». Школа, до якої піде Тарас, знаходиться неподалік від промислової зони, яку не припиняють обстрілювати проросійські найманці, але хлопчик зізнався «гостям у погонах», що не боїться йти до навчального закладу і з нетерпінням чекає на зустріч із своїми однокласниками.

Завітали правоохоронці і до 11-річного Юрка. Він мешкає разом із хворою мамою, яка виховує хлопчика самотужки. Маленька родина живе поблизу лінії розмежування, тому постійно чує постріли та вибухи. Цього року хлопець піде в 6 клас і, аби підбадьорити Юру, співробітники поліції подарували йому шкільний рюкзак та солодощі. Начальник Авдієвського відділення поліції Андрії Єпур побажав юнакові успіхів у навчанні та пообіцяв особисто цікавитися його оцінками.

Не залишилась без уваги поліцейських і маленька Сашенька, яка весною цього року через потрапляння на подвір’я ворожого снаряду, втратила рідну маму. З дня тієї страшної трагедії поліцейські не залишають без уваги 4-річну дівчинку. Правоохоронці постійно цікавляться її психологічним станом, приїздять до бабусі, яка тепер виховує Сашу, сюрпризами та подарунками намагаються зробити життя маленької авдіївчанки яскравішим. І на цей раз, коли дівчинка ще на порозі побачила «гостей у погонах», на її обличчі з’явилася щира усмішка.

-Хочеться привітати всіх наших дітей із святом Першого вересня і побажати, щоб цей день запам'ятався їм довгоочікуваними веселими зустрічами, завзятим і дзвінким сміхом, новими цікавими знайомствами і пробудженням спраги до знань. Щоб сил і терпіння вистачило на весь прийдешній рік! Високих оцінок, легких контрольних, цікавих уроків і вірних друзів!- такими словами привітав дітей із шкільним святом начальник Покровського відділу поліції Юрій Гречишкін.
18:05 24.11.2017
Особовий склад поліції Донеччини орієнтовано на протидію нелегальному обігу небезпечних предметів
17:40 24.11.2017
На Донеччині заступив на службу загін поліцейських собак з 7 областей
14:37 24.11.2017
За останню добу поліція Донеччини 11 разів вилучала у громадян нелегальну зброю
14:01 24.11.2017
Поліцейські припинили збут особливо небезпечних наркотиків на території Волноваського району
13:39 24.11.2017
У двох жителів Курахового поліцейські вилучили майже 4 кг тротилу та гранату
12:54 24.11.2017
У жителя Лиманського району поліцейські вилучили обріз та патрони до нього
12:47 24.11.2017
Покровські правоохоронці затримали серійних викрадачів-домушників
12:13 24.11.2017
Слов’янські поліцейські відкрили кримінальне провадження за фактом побиття трирічної дівчинки
11:30 24.11.2017
Слов’янські поліцейські вилучили у місцевого жителя пістолет
11:19 24.11.2017
Поліцейські знешкодили вибухову схованку під Маріуполем