Керівники поліції Покровська привітали дітей прифронтової Авдіївки, які вже завтра розпочнуть навчальний рік

31.08.2017 в 15:12

Із шкільним приладдям, солодощами та іграшками приїхали до родин начальник Покровського відділу поліції Юрій Гречишкін та начальник Авдіївського відділення поліції Андрій Єпур.


Поліцейські вже давно опікуються багатьма авдіївськими родинами, часто навідуються до них у гості, допомагають у вирішенні різних питань, а також вітають із святами та привозять подарунки. Ось і цього разу правоохоронці відвідали три сім’ї, діти яких збираються першого вересня піти до школи.

Спочатку поліцейські приїхали до родини, в якій виховується четверо неповнолітніх дітей – півторарічна Карина, 5-річна Настуся, 11-річний Тарас та 15-річний Едуард. Будинок, в якому мешкає сім’я, з початку бойових дій 6 разів потрапляв під обстріл, але родина не поїхала і залишилася в рідному місті. Двоє молодших дівчаток ходять до дитячого садочку, їхній середній брат цього року піде в 6 клас, а найстарший вступив до місцевого ВПУ на спеціальність «помічник машиніста». Школа, до якої піде Тарас, знаходиться неподалік від промислової зони, яку не припиняють обстрілювати проросійські найманці, але хлопчик зізнався «гостям у погонах», що не боїться йти до навчального закладу і з нетерпінням чекає на зустріч із своїми однокласниками.

Завітали правоохоронці і до 11-річного Юрка. Він мешкає разом із хворою мамою, яка виховує хлопчика самотужки. Маленька родина живе поблизу лінії розмежування, тому постійно чує постріли та вибухи. Цього року хлопець піде в 6 клас і, аби підбадьорити Юру, співробітники поліції подарували йому шкільний рюкзак та солодощі. Начальник Авдієвського відділення поліції Андрії Єпур побажав юнакові успіхів у навчанні та пообіцяв особисто цікавитися його оцінками.

Не залишилась без уваги поліцейських і маленька Сашенька, яка весною цього року через потрапляння на подвір’я ворожого снаряду, втратила рідну маму. З дня тієї страшної трагедії поліцейські не залишають без уваги 4-річну дівчинку. Правоохоронці постійно цікавляться її психологічним станом, приїздять до бабусі, яка тепер виховує Сашу, сюрпризами та подарунками намагаються зробити життя маленької авдіївчанки яскравішим. І на цей раз, коли дівчинка ще на порозі побачила «гостей у погонах», на її обличчі з’явилася щира усмішка.

-Хочеться привітати всіх наших дітей із святом Першого вересня і побажати, щоб цей день запам'ятався їм довгоочікуваними веселими зустрічами, завзятим і дзвінким сміхом, новими цікавими знайомствами і пробудженням спраги до знань. Щоб сил і терпіння вистачило на весь прийдешній рік! Високих оцінок, легких контрольних, цікавих уроків і вірних друзів!- такими словами привітав дітей із шкільним святом начальник Покровського відділу поліції Юрій Гречишкін.
15:27 26.06.2019
«Підрозділи системи МВС готові сприяти кандидатам у проведенні законної виборчої кампанії, але жорстко реагуватимуть на брудні технології», - Іван Варченко (ФОТО)
14:27 26.06.2019
Поліцейські розслідують факт пошкодження агітаційного намету в Маріуполі
11:46 26.06.2019
Протидія торгівлі фальсифікатом: у Маріуполі поліція притягнула до відповідальності понад 200 правопорушників (ФОТО)
11:11 26.06.2019
Увага! Оновлено слідчу групу для збору днк-зразків з метою розшуку зниклих та викрадених людей
09:50 26.06.2019
Поліцейські документують наслідки обстрілу прифронтової Авдіївки (ФОТО)
18:04 25.06.2019
«Завдяки цьому відважному хлопчику, ми затримали зловмисника на місці злочину», - поліцейські подякували школяру, який допоміг затримати підозрюваного у згвалтуванні (ФОТО)
16:58 25.06.2019
Поліція Донецької області розпочинає проект з підвищення довіри громадян (ФОТО)
16:20 25.06.2019
ДО УВАГИ ЗМІ!
16:03 25.06.2019
Прес-офіцери поліції Донеччини навчаються принципам ефективних текстових комунікацій (ФОТО)
12:22 25.06.2019
У Бахмутському районі поліцейські вилучили біля жилих будинків схрон боєприпасів (ФОТО)