Керівники поліції Донеччини взяли участь у робочій зустрічі з делегацією КМЄС з питань подальших напрямів співробітництва

15.07.2020 в 16:44

Поліція Донеччини залучатиме до співпраці міжнародних експертів у галузі правоохоронної діяльності. Незабаром у Маріуполі запрацює регіональне представництво Консультативної місії Євросоюзу.


Учора, 14 липня, в обласному главку поліції відбулася робоча зустріч керівництва поліції з головою Місії КМЄС в Україні Антті Хартікайненом. Під час заходу було обговорено питання щодо відкриття четвертого в Україні регіонального представництва КМЄС – в місті Маріуполь та представлено його новопризначеного керівника – пана Мартіна Кулішека.

З грудня 2019 року Консультативна місія Євросоюзу посилила діяльність щодо реформування сектору цивільної безпеки саме в південно-східному регіоні України. Таким чином, за підтримки міжнародного партнера поліція Донеччини наразі впроваджує інноваційні проєкти за різними напрямками правоохоронної діяльності.

«Ми тут для того, щоб допомагати вам. Наша мета – підтримка України в розвитку ефективного й прозорого сектору цивільної безпеки, що користується довірою громадян, – сказав голова Консультативної місії ЄС Антті Хартікайнен. - Співробітники маріупольського представництва КМЄС уже запланували низку заходів для наших партнерів у регіоні: тренінги та семінари із розбудови спроможностей, стратегічних комунікацій, поліції діалогу, запобігання домашньому насильству, впровадження найкращих європейських практик у забезпеченні громадського порядку, кримінальних розслідувань та боротьби з оргзлочинністю».

У рамках забезпечення безпеки та правопорядку на території регіону вдосконалення рівня поліцейського сервісу набуло особливої важливості. Реалізація нових проєктів потребує впровадження в діяльність поліції кращого європейського досвіду, який правоохоронний орган Донеччини отримує завдяки плідній співпраці з іноземним партнером. Відтепер у перспективі –своєчасна компетентна допомога локального представництва КМЄС, що найближчим часом запрацює в Маріуполі.

«До складу представництва увійдуть фахівці не лише з поліцейським, а також іншим досвідом у сфері верховенства права. Тому, в разі потреби, поліції Донецької області буде надано допомогу потрібних експертів з вузькою спеціалізацією з числа наших колег з Центрального офісу КМЄС»,– розповів пан Кулішек.

Очільник поліції області Микола Семенишин оцінив перспективи подальшої співпраці. «Потужний міжнародний досвід вашої команди буде корисним для поліції Донеччини, ми продовжимо співпрацю з КМЄС, оскільки в результаті плідної взаємодії нам вдається ефективно контролювати оперативну обстановку та знижувати рівень злочинності в регіоні». – зазначив генерал поліції.


12:45 20.06.2021
На території Соледарської ОТГ поліцейські знищили 4700 незаконно висіяних рослин конопель
12:07 20.06.2021
Поліція Волновахи встановлює обставини загибелі 15-річного хлопця
11:30 19.06.2021
Відділ криміналістичного забезпечення поліції Донеччини отримав від Консультативної місії ЄС нове обладнання
09:48 19.06.2021
Понад 300 поліцейських Донеччини забезпечуватимуть безпеку вірян під час святкування Святої Трійці (ВІДЕО)
17:45 18.06.2021
Максим Цуцкірідзе про зміни після введення в дію закону про кримінальні проступки та розслідування найрезонансніших справ
16:59 18.06.2021
Керівництво поліції Донеччини привітало медиків відомчої лікарні
16:24 18.06.2021
Дільничний офіцер Богдан Логвиненко виграв чемпіонат Донеччини з плавання серед правоохоронців (ВІДЕО)
15:44 18.06.2021
Правоохоронці Донеччини викрили мережу аптечних закладів, де збували наркотики
13:32 18.06.2021
Дільничні офіцери поліції Донеччини отримали відзнаки за врятовані життя (ВІДЕО)
10:52 18.06.2021
Поліція Курахового відкрила кримінальне провадження за фактом побиття мешканця м. Гірник