Керівники поліції Донеччини взяли участь у робочій зустрічі з делегацією КМЄС з питань подальших напрямів співробітництва

15.07.2020 в 16:44

Поліція Донеччини залучатиме до співпраці міжнародних експертів у галузі правоохоронної діяльності. Незабаром у Маріуполі запрацює регіональне представництво Консультативної місії Євросоюзу.


Учора, 14 липня, в обласному главку поліції відбулася робоча зустріч керівництва поліції з головою Місії КМЄС в Україні Антті Хартікайненом. Під час заходу було обговорено питання щодо відкриття четвертого в Україні регіонального представництва КМЄС – в місті Маріуполь та представлено його новопризначеного керівника – пана Мартіна Кулішека.

З грудня 2019 року Консультативна місія Євросоюзу посилила діяльність щодо реформування сектору цивільної безпеки саме в південно-східному регіоні України. Таким чином, за підтримки міжнародного партнера поліція Донеччини наразі впроваджує інноваційні проєкти за різними напрямками правоохоронної діяльності.

«Ми тут для того, щоб допомагати вам. Наша мета – підтримка України в розвитку ефективного й прозорого сектору цивільної безпеки, що користується довірою громадян, – сказав голова Консультативної місії ЄС Антті Хартікайнен. - Співробітники маріупольського представництва КМЄС уже запланували низку заходів для наших партнерів у регіоні: тренінги та семінари із розбудови спроможностей, стратегічних комунікацій, поліції діалогу, запобігання домашньому насильству, впровадження найкращих європейських практик у забезпеченні громадського порядку, кримінальних розслідувань та боротьби з оргзлочинністю».

У рамках забезпечення безпеки та правопорядку на території регіону вдосконалення рівня поліцейського сервісу набуло особливої важливості. Реалізація нових проєктів потребує впровадження в діяльність поліції кращого європейського досвіду, який правоохоронний орган Донеччини отримує завдяки плідній співпраці з іноземним партнером. Відтепер у перспективі –своєчасна компетентна допомога локального представництва КМЄС, що найближчим часом запрацює в Маріуполі.

«До складу представництва увійдуть фахівці не лише з поліцейським, а також іншим досвідом у сфері верховенства права. Тому, в разі потреби, поліції Донецької області буде надано допомогу потрібних експертів з вузькою спеціалізацією з числа наших колег з Центрального офісу КМЄС»,– розповів пан Кулішек.

Очільник поліції області Микола Семенишин оцінив перспективи подальшої співпраці. «Потужний міжнародний досвід вашої команди буде корисним для поліції Донеччини, ми продовжимо співпрацю з КМЄС, оскільки в результаті плідної взаємодії нам вдається ефективно контролювати оперативну обстановку та знижувати рівень злочинності в регіоні». – зазначив генерал поліції.


17:29 14.08.2020
Оперативники Добропілля перекрили канал збуту особливо небезпечного наркотику
17:00 14.08.2020
Поліція Донеччини розпочала профілактичну акцію «Будь видимим на дорозі»
10:57 14.08.2020
Результат поліцейського проєкту «Рівність. Безпека. Право»: на Донеччині створено інформаційну платформу безпеки для дітей
10:45 14.08.2020
За місяць дізнавачі Донеччини спрямували до суду понад 300 кримінальних проваджень
10:20 14.08.2020
Увага конкурс!
09:52 14.08.2020
З початку року поліція Донеччини викрила 202 учасників незаконних збройних формувань
17:00 13.08.2020
В Маріуполі бійці роти поліції особливого призначення встановили закладника наркотиків (ВІДЕО)
16:07 13.08.2020
Жителька Вугледара здала поліцейським гранату
15:56 13.08.2020
На Донеччині поліція викрила учасників злочинного угруповання, які привласнили на пасажирських перевезеннях майже 1,7 мільйона гривень
11:31 13.08.2020
Поліція Донеччини за підтримки ДЮІ формує сучасну стратегію кримінологічної безпеки Донецької та Луганської областей