Керівник поліції Донеччини привітав першокурсників Донецького юридичного інституту МВС України, які вчитимуться в рідній області (ВІДЕО)

08.09.2017 в 10:01

Після трирічної перерви виш-переселенець повернувся на Донеччину, і сьогодні, 8 вересня, клятву курсанта склали 50 хлопців та дівчат, які будуть отримувати освіту в Маріуполі.

Участь в урочистому заході взяли радник міністра внутрішніх справ України Іван Варченко, начальник Головного управління Нацполіції в Донецькій області Віталій Невгад, голова Маріупольської міськради Вадим Бойченко.


- Час вимагає сильних людей, і ви обрали ту професію, яка ставить метою служити та захищати. Кожен з вас зобов’язаний бути сильнішим за інших, аби захистити тих, хто цього потребує, захистити Україну від ворога та звільнити свою країну. Це місія поліцейських, - звернувся радник глави МВС.

Іван Варченко відзначив, що за три роки довіра до поліції зросла з 5 до 45%, і багато для цього зробила саме поліція Донецької області.Те, що один з провідних вишів знову розпочав навчальний процес на Донеччині є дуже важливим, наголосив начальник поліції регіону Віталій Невгад. Полковник поліції привітав зі знаменною датою хлопців та дівчат, багато з яких вступили у ДЮІ з мрією стати поліцейським.


- Бажаю вам стати гідними поліцейськими,  щоб та клятва курсанта, що ви сьогодні складаєте, у свій час переросла у присягу, якій ви будете вірні все своє життя, захищаючи державу та її громадян, - зазначив Віталій Невгад.

Після складання клятви курсанти виконали гімн України у супроводі оркестру поліції Донецької області.