Двом школярам з Мирнограду знайти порозуміння допомогли поліцейські

15.03.2019 в 15:12

П’ятикласники постійно сварилися. Коли їх конфлікт досяг «точки кипіння», на допомогу прийшов інспектор ювенальної превенції Мирноградського відділення поліції Антон Сябрук. Запобігти негативним наслідкам дитячого спору допомогли навички поліцейського у медіації.


Директор мирноградської загальноосвітньої школи №5 звернувся до поліції з проханням допомогти вирішити конфлікт між двома учнями 5 класу. Виявилось, що хлопці тривалий час конфліктують один із одним, що впливає на їх поведінку у класі й успіхи у навчанні.

Інспектор ювенальної превенції Мирноградського відділення поліції Антон Сябрук, який отримав диплом медіатора і вже неодноразово допомагав підліткам у подібних ситуаціях, зустрівся зі школярами.

Спілкуючись з хлопцями, поліцейський став посередником між ними: уважно вислухав аргументи кожної сторони та запропонував кілька варіантів компромісу, який влаштував би обох однокласників.

Хлопці дослухались до порад правоохоронця і самостійно прийняли рішення більше не сваритися, а у випадку непорозуміння – спокійно його обговорювати. На знак примирення учні потисли один одному руку.

«Ми завжди готові прийти на допомогу в таких випадках. Дитяча психіка дуже вразлива, тому ми намагаємося допомогти в вирішенні конфлікту на початковій стадії, адже це напряму вплине на зниження рівня агресії та насилля в шкільному середовищі»,- зауважив Антон Сябрук.