Драйвом, любов’ю та свідомою відповідальністю за майбутнє наповнений кожен день «дитячого» поліцейського - Катерина Шнейдер

06.09.2019 в 10:31

За першою спеціальністю вона – медсестра, а за покликом серця – правозахисниця. Відчуваючи, що більш за все прагне захистити, вберегти та стати другом для підростаючого покоління, не вагаючись «одягнула» погони.


ЇЇ історія з правоохоронними органами почалася більше 10 років тому. Не задумуючись ані на мить, вона з легкістю змінила посаду медсестрив хірургії Харцизької лікарні на фельдшера в ізоляторі тимчасового тримання. Згодом дівчина почала працювати оперуповноваженим кримінальної міліції у справах дітей.

«Мені хотілося дізнатися життя дитини «зсередини» і зрозуміти, що штовхає молодь на злочини, вивчити всі «підводні камені», щоб мати можливість уберегти підлітків від негативу, стати для них другом та наставником»,- говорить майор поліції Катерина Шнейдер.

Завдяки витримці та вмінню швидко приймати рішення в критичних ситуаціях молода співробітниця часто працювала під прикриттям. ЇЇ сміливість і рішучість допомогли спіймати далеко не одного злочинця.

Зараз на плечах тендітної жінки-офіцера майорські погони та відповідальність за роботу великого відділу в поліції Донеччини. Вона знає про кожну дитину, яка виховується в складних умовах, допомагає вирішити її проблеми та захищає права, вивчає нові методики у взаємодії з неповнолітніми та протидіє домашньому насильству.