Довіра громадян – службове кредо дільничного Покровська, а разом з тим призера Кубку світу з кікбоксингу

04.06.2020 в 11:37

Тимур Джураєв неодноразово доводив свою першість на чемпіонатах з кікбоксингу та майже 10 років носить поліцейські погони. Пишаються досягненнями капітана поліції любляча родина та колеги, а мешканці довіреної території поважають за професіоналізм та відданість роботі.


Старший дільничний офіцер Покровського відділу поліції Тимур Джураєв знає, що критерій успіху його роботи – це спокій та безпека більше одинадцяти тисяч жителів дільниць, які він обслуговує. Найбільша з них – місто Родинське. Без перебільшення можна сказати, що в обличчя свого дільничного інспектора там знають усі мешканці і вони кажуть, що уважний і грамотний офіцер має заслужену повагу та гідний бути прикладом для інших поліцейських.

Сам же Тимур Джураєв зізнається, що в роботі йому допомагають любляча родина та пристрасть всього життя – спорт. Тимур є майстром спорту з кікбоксингу та серед чисельних медалей й нагород своїм головним спортивним досягненням вважає Кубок світу з кікбоксингу. Щорічно дільничний бере участь у турнірі з рукопашного бою імені Віталія Мандрика, який проходить у Маріуполі.

Разом із дружиною поліцейський виховує сина та чекає поповнення в родині.

-Так, робота забирає багато часу, однак я намагатимуся гідно виховувати своїх дітей і робити все, що від мене залежить, аби вони пишалися своїми батьками й з гордістю розповідали, що вони діти поліцейського,- чутливо та впевнено каже офіцер.

Дільничний має широке спектр функціональних обов’язків – від профілактичної роботи і до розкриття злочинів. Особливу увагу дільничний приділяє родинам, які опинилися у складних життєвих обставинах, сімейним дебоширам, раніше судимим особам. Капітан поліції каже, що для нього, як і кожного поліцейського, важливо не зачерствіти, не втратити у безкінечному вирі буденних справ здатність співпереживати, не звести роботу до рутинного виконання професійних обов’язків.

Саме через те, що він вміє знайти підхід до людей, завжди вислухати їх, розрадити, знайти компроміс, дільничному вдається налагодити довірливі стосунки з мешканцями, а без цього не можливе володіння поліцейським оперативною обстановкою на дільниці.

-Люди про всі проблеми розказують дільничному. Нерідко доводиться бути психологом, порадником. Люди мені довіряють, а я людям, на цьому і ґрунтується робота дільничного,- вважає старший дільничний офіцер Покровського відділу поліції Тимур Джураєв.


17:57 12.08.2020
Поліція Донеччини співпрацює з Консультативною місією ЄС при підготовці до забезпечення чесних виборів
16:48 12.08.2020
На Донеччині поліцейські та прикордонники ліквідували наркоплантацію
14:34 12.08.2020
Оперативники Маріуполя затримали підозрюваного у побитті місцевого мешканця
13:01 12.08.2020
Поліція Бахмута розслідує обставини дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх
12:24 12.08.2020
В Бахмуті поліцейські врятували чотирьох малолітніх дітей, мати яких забула про свої батьківські обов’язки
11:39 12.08.2020
Поліцейські Донеччини презентують соціальний ролик з протидії поширенню наркотиків (ВІДЕО)
17:09 11.08.2020
На Донеччині суд заарештував членів злочинної групи за розбійний напад на підприємця
16:26 11.08.2020
В Маріуполі спецпризначенці викрили наркоторгівця (ВІДЕО)
11:56 11.08.2020
Слідчі Донеччини спрямували на розгляд суду кримінальні провадження відносно чотирьох зловмисників, які викрали та катували ветерана АТО
10:21 11.08.2020
Домушники, кишенькові злодії, зломщики авто: як поліція Донеччини протидіє майновим злочинам