Донецький юридичний інститут МВС України на базі Маріупольського центру професійної підготовки «Академія поліції» прийняв курсантів 2017 року набору на табірні збори

17.08.2017 в 16:08

16 серпня для курсантів факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ДЮІ МВС України 2017 року набору запам’ятається на все їхнє життя та подальшу професійну діяльність в якості правоохоронців. Для Донецького юридичного інституту це ще і день, коли безпосередньо патріотично спрямовані сини і дочки Донеччини у складний для нашої країни час зробили перший крок до своєї мрії і прибули на табірний збір «курс молодого бійця» до Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції». Попередньо пройшовши складний етап зовнішнього незалежного оцінювання, перевірку рівня фізичної підготовки, збір необхідних документів та конкурсний відбор вони стали до лав курсантів ‑ майбутніх працівників органів досудового розслідування та кримінальної поліції ГУНП в Донецькій області.


Спільними зусиллями колектив інституту на чолі з ректором, професором Віктором Миколайовичем Бесчастним, за сприяння та підтримки ГУНП в Донецькій області, військово-цивільної адміністрації Донецької області та мерії м. Маріуполя зумів відносити свою діяльність у себе дома ‑ на території Донецької області.

Так курсанти хвилюються, батьки хвилюються, командний склад інституту на високому емоційному піднесенні розпочали табірний збір на базі Маріупольського центру. Метою табірного збору є проведення заходів з адаптації курсантів до освітньої діяльності у вищому навчальному закладі зі специфічними умовами навчання, який відноситься до сфери управління МВС України. Табірний збір повинен сприяти підвищенню мотивації до оволодіння всіма знаннями та виробці умінь та навичок для майбутньої професії правоохоронця. Так, якісне входження у професію протягом першого курсу сприятиме і подальшій діяльності курсантів під час вивчення практичних навчальних дисциплін різних спеціалізацій на старших курсах. Так це складний період, особливо для цивільної молоді ‑ вчорашніх випускників шкіл, які свідомо обрали професію поліцейського. Це свідчить про якісну спільну профорієнтаційну діяльність фахівців інституту та працівників поліції Донеччини. Сприяла цьому і діяльність молодіжної громадської організації «Ліга майбутніх поліцейських», діячі якої вже поспіль другий рік поповнюють курсантській підрозділ нашого інституту. Так у цьому році курсантами інституту стали 10 представників «Ліги майбутніх поліцейських». Також із загальної кількості курсантів, п’ята частина є продовжувачами династій правоохоронців.

Всі курсанти, вихідці з Донецької області, які зараховані на навчання, своєчасно прибули до Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України. Зразу же відбулося знайомство з керівним складом табірного збору, до складу якого входять як атестовані працівники поліції так і фахівці інституту, які працюють за вільним наймом. Відбулося спільне знайомство та формування навчальних взводів. Хвилюючий для кожного курсанта момент це знайомство з місцем мешкання та побутовими умовами. Відбулася зустріч і з фахівцям медико-санітарної частини.

Так інституту спільно з Академією поліції вдалося у стислий термін провести відповідні ремонтні роботи. Курсанти поселилися у світлі приміщення, які мають всі необхідні побутові умови. Як курсанти так і їхні батьки залишилися задоволеними наданими умовами для мешкання. Своєю чергою ректор інституту, професор Віктор Миколайович Бесчастний поставив завдання перед командним складом табірних зборів приділити максимум засиль для забезпечення якісних умов мешкання курсантів. Саме тому заплановані додаткові заходи для покращення умов мешкання для курсантів.

Не залишилися поза увагою і батьки курсантів. Так керівництвом табірних зборів було проведено зустріч під час якої батькам були надані відповіді на всі питання, також було зазначено що протягом табірних зборів та подальшого навчання з 1 вересня курсанти будуть знаходитися під посиленою увагою керівництва інституту.

Одночасно курсанти – хлопці та дівчата отримали формений одяг та у вечірній час під керівництвом фахівців ДЮІ зайнялися її обладнанням. Кожен з них з нетерпінням чекав моменту виходу у стрій у форменому одязі. Саме тому з завзяттям під супроводженням командного складу табірного збору взялися за голки та нитки. Першій підшив підкомірника, шевронів, одягання однострої та шикування навчальних взводів на стройовий огляд було проведено у перший день табірного збору. Також курсантам запам’ятався перший спільний прийом їжі за розпорядком дня у курсантській їдальні, перший добовий наряд і особливо перший спільний підйом та проведення ранкової зарядки. Серпневе сонце тільки вийшло із-за обрію, а курсанти вже повзводно вишикувалися на ранкову зарядку, яку провели викладачі-спортсмени ДЮІ. Освітньо-виховний процес розпочато, перші навчальні пари проведен.

Отже перший крок до мрії стати поліцейським Донеччини зроблено. Для курсантів 2017 року набору розпочалося навчання ‑ спільна, складна але позитивна і високомотивована діяльність. Саме тому, відповідно до традицій інституту та практичних підрозділів поліції Донеччини, безпосередньо практична підготовка курсантів ‑ майбутніх поліцейських за різними спеціалізаціями вимагає тісної взаємодії між підрозділами інституту та профільними управляннями ГУНП в Донецькій області.


15:45 18.09.2020
Зниклого 15-річного маріупольця поліцейські розшукали в Києві
15:19 18.09.2020
Поліцейські Донеччини розпочали розслідування чотирьох ДТП із загиблими
14:23 18.09.2020
«За маніпуляції зі зміною виборчої адреси поліція розслідує 10 кримінальних проваджень», - Ігор Клименко (ВІДЕО)
12:15 18.09.2020
Поліція закликає берегти дітей від падіння з вікон: троє постраждалих за тиждень
10:23 18.09.2020
У Слов’янську поліцейські карного розшуку затримали групу зловмисників за серію крадіжок з авто
10:00 18.09.2020
Поліція Донеччини запрошує школярів обрати професію поліцейського
17:43 17.09.2020
Поліцейські Маріуполя познайомили школярів із чотирилапими помічниками
17:17 17.09.2020
У двох підрозділах поліції Маріуполя – нові керівники
17:11 17.09.2020
У Дружківці поліція затримала чоловіка за замах на вбивство
16:56 17.09.2020
Поліція Маріуполя розпочала досудове розслідування за фактом хуліганських дій