До Дня матері. «Моє серце по-особливому щемить, коли доводиться розшукувати зниклих дітей», - поліцейська та мама Наталя Сліпенко

11.05.2019 в 13:46

Її робота – сенс життя, а син та донька – натхнення і сила, що дає змогу впевнено йти вперед. Старший оперуповноважений відділу кримінальної поліції Покровського відділу поліції Наталя Сліпенко 25 років віддано служить українському народу. Дивлячись на маму, мріє стати поліцейською і її десятирічна донечка.


В органи внутрішніх справ Наталя Сліпенко прийшла працювати у 1994 році, після закінчення педагогічного училища. Тоді 18-річна дівчина навіть не підозрювала, що нова професія докорінно змінить її життя.

Спочатку Наталя рік працювала в дитячій кімнаті міліції. Було непросто, тому що юні порушники були майже її ровесники і до кожного потрібно було знайти свій підхід.

Потім молодій співробітниці запропонували спробувати себе в роботі експерта-криміналіста. З того моменту її постійними «супутниками» стали робоча валіза, фотоапарат та мікроскоп. А ось про вихідні та свята довелося забути. Наталя Сліпенко стала наймолодшим майором в історії відділу поліції.

16 років промайнули непомітно. За цей час у поліцейської з’явилися син Микола та донька Софія. Поки мама «пропадала» на роботі, розкриваючи злочини, за дітьми доглядала бабуся.

«Їхні посмішки та обійми є для мене головним джерелом енергії. Ми намагаємось більше часу проводити разом, відпочивати, подорожувати, виїжджати до лісу та на пікніки. Напевно, зараз я хочу заповнити той час, коли я майже всю себе віддавала роботі і не завжди була поряд із ними. Я дуже вдячна своїй мамі, яка допомагала мені виховувати дітей і лишалась із ними, коли мені терміново потрібно було виїжджати на виклик»,- розповідає Наталя.

Не тільки зовні, а й за характером 10-річна донька, як дві краплини води, схожа на матусю. І вже зараз дівчинка, як колись і її матір, мріє про погони. Син – 16 річний юнак. Він спокійний, врівноважений, справжній чоловік, на плече якого Наталя вже може спертися у важку хвилину.

Вже 8 років, як Наталя Сліпенко змінила напрямок в роботі в поліції і тепер працює старшим оперуповноваженим відділу кримінальної поліції Покровського відділу поліції. Разом із іншими співробітниками жінка займається розшуком злочинців, які переховуються від правосуддя, а також встановлює місцезнаходження безвісті зниклих людей.

«Моє серце по-особливому щемить, коли доводиться розшукувати дітей. Адже я сама мама, і розумію, що відчувають батьки, коли не знають, де зараз їхня дитина»,- зізнається Наталя.

Жінка віддала службі 25 років.

«Колись я мріяла працювати на залізничній дорозі, однак за весь цей час я жодного разу не пошкодувала, що мої погони – погони правоохоронця. Як кожній жінці, мені хочеться сімейного затишку і я дорожу кожною хвилиною, проведеною поряд із своїми дітьми»,- каже Наталя Сліпенко.
17:32 24.05.2019
Безпечні вихідні. Збільшені наряди поліції вже заступили на патрулювання населених пунктів Донеччини
14:24 24.05.2019
У Маріуполі поліцейські зі штурмом затримали підозрюваного у вбивстві
13:51 24.05.2019
Поліцейські забезпечили безпеку 100 тисяч школярів під час свята «останнього дзвоника»
12:21 24.05.2019
Напередодні канікул волноваські поліцейські нагадали дітям Правила дорожнього руху
10:32 24.05.2019
В Маріуполі поліцейські взяли участь у легкоатлетичних змаганнях серед силових відомств (ВІДЕО)
17:04 23.05.2019
У Дружківці внаслідок аварії постраждала дитина
15:31 23.05.2019
Поліцейські Краматорська затримали підозрюваного у пограбуванні
15:25 23.05.2019
Поліцейські Донеччини готові забезпечити правопорядок під час свята останнього дзвоника
12:40 23.05.2019
Шахраї оформлюють кредити на молодь. Поліція попереджає про нову злочинну схему
11:16 23.05.2019
В Авдіївці правоохоронці вилучили у місцевого мешканця небезпечну знахідку