До Дня матері. «Моє серце по-особливому щемить, коли доводиться розшукувати зниклих дітей», - поліцейська та мама Наталя Сліпенко

11.05.2019 в 13:46

Її робота – сенс життя, а син та донька – натхнення і сила, що дає змогу впевнено йти вперед. Старший оперуповноважений відділу кримінальної поліції Покровського відділу поліції Наталя Сліпенко 25 років віддано служить українському народу. Дивлячись на маму, мріє стати поліцейською і її десятирічна донечка.


В органи внутрішніх справ Наталя Сліпенко прийшла працювати у 1994 році, після закінчення педагогічного училища. Тоді 18-річна дівчина навіть не підозрювала, що нова професія докорінно змінить її життя.

Спочатку Наталя рік працювала в дитячій кімнаті міліції. Було непросто, тому що юні порушники були майже її ровесники і до кожного потрібно було знайти свій підхід.

Потім молодій співробітниці запропонували спробувати себе в роботі експерта-криміналіста. З того моменту її постійними «супутниками» стали робоча валіза, фотоапарат та мікроскоп. А ось про вихідні та свята довелося забути. Наталя Сліпенко стала наймолодшим майором в історії відділу поліції.

16 років промайнули непомітно. За цей час у поліцейської з’явилися син Микола та донька Софія. Поки мама «пропадала» на роботі, розкриваючи злочини, за дітьми доглядала бабуся.

«Їхні посмішки та обійми є для мене головним джерелом енергії. Ми намагаємось більше часу проводити разом, відпочивати, подорожувати, виїжджати до лісу та на пікніки. Напевно, зараз я хочу заповнити той час, коли я майже всю себе віддавала роботі і не завжди була поряд із ними. Я дуже вдячна своїй мамі, яка допомагала мені виховувати дітей і лишалась із ними, коли мені терміново потрібно було виїжджати на виклик»,- розповідає Наталя.

Не тільки зовні, а й за характером 10-річна донька, як дві краплини води, схожа на матусю. І вже зараз дівчинка, як колись і її матір, мріє про погони. Син – 16 річний юнак. Він спокійний, врівноважений, справжній чоловік, на плече якого Наталя вже може спертися у важку хвилину.

Вже 8 років, як Наталя Сліпенко змінила напрямок в роботі в поліції і тепер працює старшим оперуповноваженим відділу кримінальної поліції Покровського відділу поліції. Разом із іншими співробітниками жінка займається розшуком злочинців, які переховуються від правосуддя, а також встановлює місцезнаходження безвісті зниклих людей.

«Моє серце по-особливому щемить, коли доводиться розшукувати дітей. Адже я сама мама, і розумію, що відчувають батьки, коли не знають, де зараз їхня дитина»,- зізнається Наталя.

Жінка віддала службі 25 років.

«Колись я мріяла працювати на залізничній дорозі, однак за весь цей час я жодного разу не пошкодувала, що мої погони – погони правоохоронця. Як кожній жінці, мені хочеться сімейного затишку і я дорожу кожною хвилиною, проведеною поряд із своїми дітьми»,- каже Наталя Сліпенко.
11:08 22.02.2020
Поліцейські Добропілля розшукали пенсіонерку, що заблукала в місті
10:51 22.02.2020
«Фабрика медіаторів» у дії: ювенальна поліція Донеччини створює шкільні служби порозуміння
10:33 22.02.2020
Поліцейські нагородили маріупольців, які не дали крадієві втекти з місця злочину
10:23 22.02.2020
Чотирьом жителям Слов'янська повідомлено про підозру у скоєнні злочинів проти громадської безпеки
10:03 22.02.2020
Покровські поліцейські вилучили чотирьох дітей, покинутих батьками напризволяще
18:45 21.02.2020
На Донеччині представники силових структур змагалися у чемпіонаті з рукопашного бою пам'яті загиблого спецпризначенця Віталія Мандрика (ВІДЕО)
17:26 21.02.2020
Поліція Мар’їнки затримала злочинців, які скоїли розбійний напад на магазин
17:10 21.02.2020
Поліцейські криміналісти Донеччини ознайомилися з європейськими стандартами огляду місця події
16:47 21.02.2020
Поліцейські зі складу ООС провели відпрацювання Волновахи
15:24 21.02.2020
У МВС триває відбір кандидатів для миротворчих місій ООН