Діти, які тренуються під опікою поліції, увійшли до трійки переможців всеукраїнського турніру з дзюдо

28.12.2020 в 10:49

Вихованці спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву «Дзюдо клуб Марiуполь» не тільки привезли «бронзу» зі всеукраїнських змагань у Харкові, але й посіли друге місце на обласному чемпіонаті.

Минулого тижня маленькі спортсмени, які тренуються під егідою поліції Донецької області та фізкультурно-спортивного товариства «Динамо», вибороли шість медалей.

Хлопці і дівчата з секції представляли Донеччину на двох змаганнях. У Харкові відбувся турнір, участь у якому взяли дзюдоїсти зі всієї України.

Підопічні тренера В’ячеслава Менчакова стійко провели по п’ять поєдинків кожен та за допомогою відточених прийомів вклали суперників на татамі. «Бронзу» завоювала Алла Заворітняя в категорії 52 кг. Ще двоє учасників команди посіли 5 місце у своїх вагових категоріях.

Гарний результат «динамівці» показали і на відкритому турнірі Донецької області з дзюдо «Олімпійські надії Донеччини. Energetyk Cup-2020», де змагалися спортсмени віком від 6 до 11 років. Вихованець СДЮШОР «Дзюдо клуб Марiуполь» Семен Шевченко став «срібним» призером змагань в категорії 50 кг.

Поліція Донеччини вітає переможців та бажає нових звершень у наступному спортивному сезоні!

16:54 20.01.2021
Мешканцю Маріуполя загрожує до восьми років ув’язнення за шахрайство в Інтернеті
16:09 20.01.2021
Поліцейські Волноваського району притягують до кримінальної відповідальності двох домашніх агресорів, які знущалися над батьками
11:41 20.01.2021