Діти, які повернулися з мандрівки до Києва, розповіли про свої враження В'ячеславу Аброськіну (фото)

21.01.2017 в 15:20

«Я - міністр внутрішніх справ України», - посміхається Богдан Петров, який під час екскурсії у Будинок Уряду посидів у кріслі голови МВС. Щасливі, натхнені та відкриті – такими повернулися зі столиці діти, куди вони їздили на запрошення Арсена Авакова. Хлопці та дівчата з розбитого терористами мар’їнського інтернату, які перебувають під опікою поліції Донеччини, прийшли сьогодні до обласного главку, аби привітати правоохоронців з Днем Соборності.

Діти, серед яких – сироти та ті, батьки яких позбавлені батьківських прав, зустріли очільника поліції Донеччини В’ячеслава Аброськіна та його заступників віршами про єдність України.

Для них це не просто слова – вони знають, що таке бути відірваними від родини та що значить допомога небайдужих людей. Хлопці та дівчата знайшли новий дім в Маріупольській школі-інтернаті №2, а підтримка поліції та особисто міністра внутрішніх справ Арсена Авакова додає впевненості, що вони потрібні країні.

- Нам дуже приємно, що ви мали можливість побувати у Києві, зустрітися з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом та міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим, побачити як працює Уряд, що це надало вам бажанням вчитися. Впевнений, ви всі станете великими людьми. Ким хочете бути? – звернувся до дітей генерал.

«Міністром» та «поліцейським» - були найпопулярніші відповіді. Головний поліцейський підкреслив, що для цього перш за все потрібно вчитися, і за домовленістю з головою МВС буде вирішуватися питання про можливість вступу у Київський юридичний ліцей ім. Я.Кондрат’єва. Туди діти йдуть вчитися після 9 класу, крім того, вже в цьому році в Маріуполі відкривається Донецький юридичний інститут МВС України.

Усі майбутні міністри дуже талановиті. Вони вчаться вокалу та хореографії, займаються футболом та тенісом. Дівчата з 9 класу вишивають бісером та навіть дорогою до Києва не могли відірватися від п’яльців. А ще вони роблять чудові картини в унікальній техніці, одну з яких подарували Прем’єр-міністру.

В’ячеслав Аброськін показав дітям те, чого ще немає у Києві – сучасний Єдиний аналітичний сервісний центр, звідки керується робота поліції по всій області. Хлопці та дівчата побачили роботу «розумних камер», які самостійно аналізують та передають інформацію. А на завершення генерал запросив малечу оздоровитися влітку на базі відпочинку поліції та вручив подарунки.

Нагадаємо, зараз в Маріупольській школі-інтернаті №2 вчаться 107 дітей, з них 8 першокласників та 21 випускник.
18:09 10.04.2020
У Слов’янську поліцейські встановлюють обставини вибуху, внаслідок якого травмовано чоловіка
16:18 10.04.2020
Поліцейські ювенальної превенції Маріуполя врятували неповнолітню, яка намагалася покінчити життя самогубством
15:09 10.04.2020
В Авдіївці поліцейські розслідують обставини травмування дитини
14:19 10.04.2020
У жителя Слов'янська поліцейські вилучили дві гвинтівки
10:55 10.04.2020
Жителька Волновахи допомогла поліцейським повернути до родини 3-річного хлопчика
18:14 09.04.2020
Поліція Донеччини підтримала молодіжний проєкт «Рівність. Безпека. Право»
17:19 09.04.2020
Поліцейські затримали групу «чорних лісорубів», які завдали екосистемі шкоди на суму близько мільйона гривень
15:51 09.04.2020
Поліцейські Донеччини викрили шахрайську «схему» заволодіння соцвиплатами пенсіонерів з тимчасово окупованих територій України
15:37 09.04.2020
Від теорії до практики: Курсанти Донецького юридичного інституту МВС України відточують свої знання в підрозділах поліції
15:25 09.04.2020
Селидівські поліцейські попередили спробу передачі наркотиків до виправного закладу