Діти Донеччини та Закарпаття змагалися у лісовому квесті

02.05.2017 в 09:27

Правильно відповісти на питання та пройти крізь «лісові ворота», «упіймати рибу» та визначити породу дерева – діти Донеччини продовжують активно відпочивати на Закарпатті разом зі своїми новими друзями.


Із різноманітними завданнями та виступами до «Арніки», де вже другий тиждень відпочивають школярі із зони бойових дій, завітали представники Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, філією якого і є «Арніка».

Дорослі та діти розповіли мешканцям центру про необхідність збереження природи. Спочатку перед школярами Донеччини та Рахівщини виступив дитячий екологічний театр з виставою про те, наскільки важливо берегти ліс.


А потім на молодь чекала купа різних завдань та ігор. Діти розповідали, ким би вони хотіли бути, якби не були людиною. Відповіді були різнобарвні – від лева до мишки, білочки та солов’я. Далі відпочиваючі поділилися на 10 команд по 6 чоловік, аби пройти квест. В кожній за перемогу змагалися пліч-о-пліч діти і з Донецької області, і з Рахівського району. Підлітки мали визначити породу дерев, «зловити» рибу, розпізнати на нюх, що знаходиться у мішечках, на слух – що у коробочках, пройти крізь лісові ворота, відповівши правильно на питання про ліс та його мешканців.

Після цього діти в ігровій формі визначали найбільші проблеми, які сьогодні постають перед природою, та визначали шляхи, як їх можна вирішити, складали тематичні кросворди, знайомилися із тваринами та рослинами, які занесені до Червоної книги, малювали плакати.
- Було дуже весело, ми набігалися, настрибалися, веселилися. Найбільше сподобалися завдання на нюх та слух. Було багато цікавих завдань, але ми їх подолали, - поділилася Іра з Чермалика, чия команда перемогла у квесті.

- Я дуже захопився, просто море емоцій, я мав перемогти, ми рухали свою команду вперед, зайняли друге місце, - розповів Міша з Маріуполя.

- Тут діти вже точно не ділять, хто з Донеччини, хто з Рахівщини. Думаю, цей проект «Схід і Захід разом» надзвичайно позитивний, і він буде відгукуватися на все життя цих діток. Неважливо, ким вони будуть у дорослому житті, де вони будуть працювати, думаю, завжди будуть згадувати закарпатський край, природу, людей, і будуть розуміти, що ми дійсно повинні бути завжди разом, - відзначив директор Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру Олександр Гуревич.

11:08 22.02.2020
Поліцейські Добропілля розшукали пенсіонерку, що заблукала в місті
10:51 22.02.2020
«Фабрика медіаторів» у дії: ювенальна поліція Донеччини створює шкільні служби порозуміння
10:33 22.02.2020
Поліцейські нагородили маріупольців, які не дали крадієві втекти з місця злочину
10:23 22.02.2020
Чотирьом жителям Слов'янська повідомлено про підозру у скоєнні злочинів проти громадської безпеки
10:03 22.02.2020
Покровські поліцейські вилучили чотирьох дітей, покинутих батьками напризволяще
18:45 21.02.2020
На Донеччині представники силових структур змагалися у чемпіонаті з рукопашного бою пам'яті загиблого спецпризначенця Віталія Мандрика (ВІДЕО)
17:26 21.02.2020
Поліція Мар’їнки затримала злочинців, які скоїли розбійний напад на магазин
17:10 21.02.2020
Поліцейські криміналісти Донеччини ознайомилися з європейськими стандартами огляду місця події
16:47 21.02.2020
Поліцейські зі складу ООС провели відпрацювання Волновахи
15:24 21.02.2020
У МВС триває відбір кандидатів для миротворчих місій ООН