Дільничний з Краматорська розкрив крадіжку, яку побачив на відео в соцмережі

05.09.2019 в 13:17

«Злодій, який вас обікрав, затриманий» – повідомив поліцейський власнику магазину іграшок та повернув викрадене майно. Чоловік був здивований, адже він про крадіжку до поліції не повідомляв.

Артур Соломка – старший дільничний офіцер Краматорського відділу поліції. У минулому році правоохоронець переміг у конкурсі «Кращій у службі» та продовжує доводити свою першість професіоналізмом, небайдужістю та сумлінним виконанням своїх службових обов’язків.

Так, передивляючись новини в одній із соцмереж, дільничний побачив відео, на якому зафіксовано факт скоєння крадіжки дитячого скейта з магазину іграшок. Особа крадія виявилася знайомою поліцейському - це був раніше засуджений мешканець території, яку обслуговує правоохоронець.

«Залишалося лише знайти автора відео, адже матеріал виклав в мережу інтернет не постраждалий, а повідомлення про злочин до поліції не надходило», - згадує Артур Соломка.

З кілька днів самостійних пошуків поліцейський знайшов власника магазину та розповів, що знає про злочин та у кого ймовірно знаходиться викрадене майно.

За фактом вчинення крадіжки було відкрито кримінальне провадження. А вже спільною роботою слідчого Євгенія Тарана та старшого дільничного офіцера поліції Артура Соломки викрадене майно в процесуальному порядку було вилучено у зловмисника та повернуто потерпілому.

Наразі триває досудове розслідування.

Власник магазину висловив правоохоронцям щирі слова вдячності, адже навіть не сподівався, що на відео хтось зверне увагу, а вже через кілька днів правопорушник буде притягнутий до відповідальності.