Члени половини з перевірених родин у Покровському районі притягується до адміністративної відповідальності

08.02.2018 в 18:41

Під час чергового спільного рейду по шести сім’ям, які перебувають на обліку в поліції та соціальних службах, відносно батьків 3-х родин перевіряючими було складено 4 адміністративних протоколи. Перевірка проходила у селищах Сонцівка та Петровське.


Правоохоронці Покровського відділу поліції постійно відвідують родини, які опинилися в складних життєвих обставинах і з тих чи інших причин потрапили на обліки поліції, а також в соціальні служби у справах дітей. Цього разу поліцейські та співробітники соцслужб перевірили умови проживання 6 родин, які мешкають у Покровському районі. До батьків двох перевірених родин питань у перевіряючих не виникло – в їхніх оселях було чисто та тепло, а вихованню дітей приділено достатньо уваги. Однак, знайшлися і такі батьки, відносно яких правоохоронцям довелося скласти адміністративні протоколи відповідно до ст. ст.184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Так, в с. Петровське була перевірена багатодітна родина, в якій виховується 4 дітей - двоє старших ходять до школи, а молодші відвідують дитячий садочок. Самі ж батьки ні де не працюють, весь час проводять удома, але зовсім не дбають про побутові умови проживання своїх дітей. На момент перевірки в будинку було брудно, скрізь сміття та розкидані речі, на підлозі порожні пластикові пляшки, предмети одягу, не митий посуд, залишки їжі. Батько й мати не змогли дати чіткої відповіді чому саме в такому стані перебуває їхня оселя, однак, отримавши копію адмінпротоколу та попередження від поліцейського - пообіцяли виправити ситуацію.

В с. Сонцівка поліцейські та соцпрацівники прийшли до багатодітної матері, яка сама виховує 5-х дітей, наймолодшому з яких виповнилося 3 місяці, а найстаршому 10 років. Нажаль, і в цьому будинку «панувала» повна антисанітарія. Матір пояснила, що маючи на руках маленьку дитину і самотужки доглядаючи ще за чотирма дітьми просто не встигає прибрати. Але ці слова не є виправданням для 34-річної жінки і перебування неповнолітніх дітей в такому середовище не є допустимим. Тому відносно багатодітної матері теж був складений адміністративний протокол, а також жінка отримала попередження, що якщо до наступної перевірки вона не наведе лад в оселі, поліцейськими та співробітниками соціальної служби буде підняте питання що до тимчасового вилучення дітей із родини.

В цьому ж населеному пункті під час рейду була перевірена ще одна багатодітна родина, яка кілька тижнів тому переїхала із Херсонської області. Так, мати, яка одна виховує 4-х дітей віком від 2-х і до 11 років, переїхавши жити до с.Сонцівка, не влаштувала дітей до навчального закладу та не створила для них належних умов. В їхньому будинку не тільки було холодно та не прибрано, але й дуже брудно, більше того – дітям не вистачає спальних місць і вони сплять на зіставлених стільцях, вкриті не праними покривалами. Горе-матір сказала перевіряючим, що вона просто ще не встигла прибрати з ранку й розтопити плитку і ніякої проблеми в таких умовах жінка не бачить. Відносно неї також був складений адмінпротокол та наданий термін виправити ситуацію та якомога скоріше влаштувати старших дітей у школу.

«Нажаль, подібні родини виявляються нами не рідко. Ми намагаємося вплинути на батьків, вказати на недоліки у вихованні їх власних дітей та ставленні до своїх батьківських обов’язків і багато дорослих прислухаються до зауважень, покращують побутові умови. Але й залишаються і такі дорослі, які окрім обіцянок нічого не роблять і тоді ми разом із представниками служб у справах дітей вилучаємо неповнолітніх і відправляємо до дитячих закладів, в яких їм безпечніше та краще ніж вдома»,- зауважив старший інспектор сектору ювенальної превенції покровського відділу поліції Максим Алтухов.


19:54 25.02.2018
У Маріуполі в наслідок пожежі постраждали малолітня дитина та троє дорослих
23:37 24.02.2018
На Донеччині зупинено транзит амфетаміну з окупованої Макіївки
13:28 24.02.2018
Поліцейські вилучили пістолет у жителя Маріуполя
13:12 24.02.2018
Зусиллями поліцейських двох областей затримано розбійників-втікачів
12:34 24.02.2018
У Дружківці викрито організатора наркопритону
11:44 24.02.2018
Мобільний додаток «Поліція 102»: найбільше повідомлень надійшло про порушення правил дорожнього руху
11:27 24.02.2018
Миколаївська ланка "Ліги майбутніх поліцейських" провела акцію на підтримку здорового образу життя
10:51 24.02.2018
У Донецькому юридичному інституті обговорили питання щодо історичного досвіду та перспектив розвитку вищої юридичної освіти
10:05 24.02.2018
«Вітчим п’яний і б’є мою маму», - у Краматорську школярка попросила поліцейських втрутитися в конфлікт
17:52 23.02.2018
Більше 1000 поліцейських Донеччини готові до миттєвого реагування на звернення громадян