Боротьба з проросійською пропагандою. Поліцейська газета стала першим українським виданням в Авдіївці

11.02.2017 в 20:36

Сьогодні мешканці Авдіївки через нестачу українських каналів та газет щовечора сідають за перегляд терористичних каналів. З десяток російських програм, кілька радіостанцій фейкової «ДНР» та жодної української періодики…Окрім спецвипуску «Поліції Донеччини», що запроваджений виключно для авдіївців.


Зараз у прифронтовій Авдіївці тиша. Люди потрохи оговтуються від обстрілів та працюють над відновленням своїх домівок. У пунктах поліції, що у цілодобовому режимі надають всебічну допомогу авдіївцям, людно – сюди привезли дрова, які поліцейські роздають всім бажаючим. Вишикувалася черга і за черговим спецвипуском поліцейської газети, який тілько-нодоставлено з Маріуполя. Це єдине українське  видання, що поширюється серед населення.Частину української преси правоохоронці залишили у пунктах поліції, які зараз працюють як штаби допомоги, інші екземпляри - доставляють під час превентивних заходів. Першими отримали свіжий номер мешканці старої частини міста.

- Тут інформаційний голод. Ми видали спецвипуск газети спеціально для жителів Авдіївки, щоб люди мали об’єктивну та повну інформацію про ситуацію в місті, про те, куди можна звернутися за допомогою, щоб розуміли, що тут відбувається, - зазначив В’ячеслав Аброськін.

- Дуже хочеться, щоб нам зробили українське телебачення. Вдома у нас цифрове телебачення, але там працюють лише російські канали та канали «ДНР». Кому це потрібно? Всю інформацію, що ми маємо, нам передають хлопці, за що їм велика подяка. Це все, що нам надходить з України, - розповідає Тетяна Кондачкан. Раніше жінка мешкала в Грузії, але через бойові дії була вимушена виїхати до Донецька, а потім з тих же причин опинилася в Авдіївці. Війна наздогнала її і тут, та гостя не втрачає оптимізму. - Серцем я українка. Це моя друга Батьківщина, - зізнається вона. Каже, що лише завдяки поліцейським зберігається відчуття того, що держава піклується про авдіївців. Навіть останній обстріл, що трапився кілька днів тому, вона пережила у пункті поліції.

Зараз тут продовжують нести службу майже 120 правоохоронців. Окрім своїх прямих обов’язків із забезпечення правопорядку та розкриття злочинів, вони надають підтримку населенню – кому доставити дрова, кому видати гуманітарку, а декого просто вислухати. Жодному з тих, хто звернувся чи-то за допомогою, чи-то за порадою, співробітники не відмовили.
16:53 08.04.2020
Поліцейські Маріуполя викрили жінку, яка ховала у продуктах згортки з метадоном
15:49 08.04.2020
Дистанційно на варті життя та здоров’я. Оператори колл-центру поліції Донеччини приймають всі виклики про допомогу
15:36 08.04.2020
Поліцейські Краматорська перевіряють обставини ДТП, в якій травмовано двох людей
15:09 08.04.2020
Поліцейські притягують до відповідальності мешканця Торецька, який пропонував їм хабар
15:02 08.04.2020
Кіберполіція заблокувала 157 шахрайських інтернет-посилань, пов’язаних з коронавірусом
09:43 08.04.2020
У Маріуполі винесено друге судове рішення за порушення правил карантину, яке зобов’язує порушників сплатити штраф
18:30 07.04.2020
У Краматорську поліцейські задокументували незаконну діяльність власника домашньої нарколабораторії
17:06 07.04.2020
Поліцейські Донеччини затримали учасників злочинної групи, які викрали кабелю на мільйон гривень
16:44 07.04.2020
Поліція Краматорська задокументувала поновлену незаконну діяльність двох гральних закладів
15:10 07.04.2020
Оперативники Маріуполя розшукали підозрюваного у вуличному грабежі