Більше 20 випускників з Донеччини склали присягу у Національній академії внутрішніх справ України

13.10.2017 в 14:04

Сьогодні, 13 жовтня, на Солом’янській площі у Києві відбулося урочисте складання присяги працівника поліції першокурсниками НАВС, а також вручення посвідчень ліцеїста учням юридичного ліцею ім. Я.Кондратьєва. В церемонії взяли участь діти із зони бойових дій – учасники громадської організації Донеччини «Ліга майбутніх поліцейських», які приїхали підтримати курсантів.

Напередодні Дня захисника України служити українському народу поклялися понад 800 хлопців та дівчат, які розпочали навчання у Національній академії внутрішніх справ. 21 з них - мешканці Донецької області. Загалом у відомчому виші навчаються 55 дітей з Донеччини.

Серед першокурсників - дівчата з окупованого зараз Дебальцевого Ольга Чеботарьова та Любов Драневська, які були врятовані поліцейськими в 2015 році та за сприяння керівництва МВС вступили до київського юридичного ліцею. Три роки поспіль вони знаходились далеко від дому, без плеча батьків, але з постійною підтримкою поліції. Тепер вони отримують освіту у провідному виші МВС та мають гідні перспективи на майбутнє.

Присягу приймали заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий та голова Національної поліції Сергій Князєв.

Сергій Яровий привітав присутніх від імені міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та колегії МВС та відзначив, що перший етап формування та становлення Національної поліції завершено.

- Тисячі правоохоронців щоденно виявляють мужність та вірність присязі, самовіддано захищають мир і спокій в суспільстві, зокрема на сході. З 600 цьогорічних випускників понад півсотні офіцерів з честю несуть службу в районі проведення АТО. Вітаю ваш вибір, - сказав Сергій Яровий.

Голова Нацполіції Сергій Князєв побажав першокурсникам сумлінно навчатися, аби у подальшому професійно та гідно виконувати свою роботу у складі 140-тисячної поліцейської родини.

- Служіть, захищайте український народ і завжди пам’ятайте слова присяги, які ви сьогодні сказали, - звернувся до першокурсників Сергій Князєв, давши курсантам перші поради та наголосивши, що найвищою цінністю є людське життя .

Керівники МВС та Нацполіції також вручили посвідчення ліцеїста 97 першокурсникам юридичного ліцею ім. Ярослава Кондратьєва.

Першокурсників з прифронтової Донеччини приїхали підтримати начальник поліції регіону Микола Семенишин та 30 дітей з «Ліги майбутніх поліцейських». Це хлопці та дівчата з села Гранітного, що на лінії бойових дій, та маріупольського ліцею-школи №48, яка має профільні юридичні класи та співпрацює з поліцією та академію.

Патріотичний рух, що виник на Донеччині та вже поєднав молодь Сходу та Заходу країни, продовжує розширювати кордони. Сьогодні підлітки презентували свою організацію у столиці, де представили своє бачення нової поліції України.

Дітей, які зробили перший важливий крок у житті та обрали професію поліцейського, привітала керівник громадської організації Ірина Павленко.

Нагадаємо, побачивши, як працює поліція на Донеччині, за два роки існування молодіжної організації більше 40 лігівців вступили до вищих навчальних закладів МВС. З них більше половини – в цьому році.


11:04 11.12.2017
В Авдіївці осколки від снаряду пошкодили домоволодіння місцевого подружжя
12:22 10.12.2017
Завдяки блокпостам Донеччини за тиждень виявлено 10 нелегалів
20:33 09.12.2017
Відкриті турніри поліції Донеччини з міні-футболу та волейболу завершилися благодійним концертом, кошти від якого підуть на лікування поранених в АТО
18:54 09.12.2017
Поліцейські встановлюють обставини пожежі, в якій постраждала двомісячна дитина
16:55 09.12.2017
Мобільний додаток «Поліція 102» запрацював на всій території Донецької області
16:09 09.12.2017
Матч між маріупольською та дніпродзержинською командами пройшов без порушень публічної безпеки
14:27 09.12.2017
Поліцейські та лігівці Слов'янська приєднались до акції проти насилля
14:14 09.12.2017
Поліцейські Краматорська затримали чоловіка, який забив до смерті рідну матір
12:43 09.12.2017
«Життя на колесах». Як дільничний офіцер поліції підтримує порядок у 20 населених пунктах Волноваського району
12:07 09.12.2017
Добропільськими поліцейськими затримано «кримінальне тріо», яке викрадало скутераи