Більше 20 випускників з Донеччини склали присягу у Національній академії внутрішніх справ України

19.10.2017 в 10:20

Сьогодні, 13 жовтня, на Солом’янській площі у Києві відбулося урочисте складання присяги працівника поліції першокурсниками НАВС, а також вручення посвідчень ліцеїста учням юридичного ліцею ім. Я.Кондратьєва. В церемонії взяли участь діти із зони бойових дій – учасники громадської організації Донеччини «Ліга майбутніх поліцейських», які приїхали підтримати курсантів.

Напередодні Дня захисника України служити українському народу поклялися понад 800 хлопців та дівчат, які розпочали навчання у Національній академії внутрішніх справ. 21 з них - мешканці Донецької області. Загалом у відомчому виші навчаються 55 дітей з Донеччини.

Серед першокурсників - дівчата з окупованого зараз Дебальцевого Ольга Чеботарьова та Любов Драневська, які були врятовані поліцейськими в 2015 році та за сприяння керівництва МВС вступили до київського юридичного ліцею. Три роки поспіль вони знаходились далеко від дому, без плеча батьків, але з постійною підтримкою поліції. Тепер вони отримують освіту у провідному виші МВС та мають гідні перспективи на майбутнє.

Присягу приймали заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий та голова Національної поліції Сергій Князєв.

Сергій Яровий привітав присутніх від імені міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та колегії МВС та відзначив, що перший етап формування та становлення Національної поліції завершено.

- Тисячі правоохоронців щоденно виявляють мужність та вірність присязі, самовіддано захищають мир і спокій в суспільстві, зокрема на сході. З 600 цьогорічних випускників понад півсотні офіцерів з честю несуть службу в районі проведення АТО. Вітаю ваш вибір, - сказав Сергій Яровий.

Голова Нацполіції Сергій Князєв побажав першокурсникам сумлінно навчатися, аби у подальшому професійно та гідно виконувати свою роботу у складі 140-тисячної поліцейської родини.

- Служіть, захищайте український народ і завжди пам’ятайте слова присяги, які ви сьогодні сказали, - звернувся до першокурсників Сергій Князєв, давши курсантам перші поради та наголосивши, що найвищою цінністю є людське життя .

Керівники МВС та Нацполіції також вручили посвідчення ліцеїста 97 першокурсникам юридичного ліцею ім. Ярослава Кондратьєва.

Першокурсників з прифронтової Донеччини приїхали підтримати начальник поліції регіону Микола Семенишин та 30 дітей з «Ліги майбутніх поліцейських». Це хлопці та дівчата з села Гранітного, що на лінії бойових дій, та маріупольського ліцею-школи №48, яка має профільні юридичні класи та співпрацює з поліцією та академію.

Патріотичний рух, що виник на Донеччині та вже поєднав молодь Сходу та Заходу країни, продовжує розширювати кордони. Сьогодні підлітки презентували свою організацію у столиці, де представили своє бачення нової поліції України.

Дітей, які зробили перший важливий крок у житті та обрали професію поліцейського, привітала керівник громадської організації Ірина Павленко.

Нагадаємо, побачивши, як працює поліція на Донеччині, за два роки існування молодіжної організації більше 40 лігівців вступили до вищих навчальних закладів МВС. З них більше половини – в цьому році.


10:05 19.10.2017
В Маріуполі поліцейські вилучили у гаражі три гранати
09:05 19.10.2017
В Краматорську поліцейські затримали бойовика «Оплоту», який вербував новобранців
09:00 19.10.2017
На Донеччині припинено серію «банківських» шахрайств
08:55 19.10.2017
Злочинець виманив у маріупольчанки дані банківської картки під приводом «профілактики шахрайства»
18:58 18.10.2017
Поліцейські спецпідрозділу КОРД з Донеччини виграли «бронзу» у міжнародному турнірі серед силовиків
18:40 18.10.2017
На Донеччинні поліція затримала хабарника
18:36 18.10.2017
За добу слов'янські правоохоронці вилучили наркотики двох видів
18:07 18.10.2017
До п’яти років позбавлення волі загрожує мешканцю Торецька за організацію наркопритона
14:52 18.10.2017
Поліцейські знайшли втікача з маріупольського інтернату, пошуки якого тривали майже місяць
13:52 18.10.2017
Виправитися, аби зберегти. У Волновасі поліцейські перевірили, наскільки підоблікові сім’ї готові до подальшого виховання дітей (ВІДЕО)