Бійці роти особливого призначення поліції Донеччини провели практичне заняття для нацгвардійців

13.08.2019 в 17:17

Реагування в критичних ситуаціях, спецприйоми при затриманні з дотриманням прав людини, тактика самооборони – такі навички відпрацьовують військовослужбовці Нацгвардії України під час дводенних навчань від поліцейських. Курс підготовки проходить з використанням американських методик.


З 1 серпня військовослужбовці Національної гвардії України виконують завдання з охорони громадського порядку у складі самостійних піших патрулів. Досвідом із забезпечення публічної безпеки з колегами поділилися поліцейські з роти особливого призначення.

Так, нацгвардійці військової частини 3057 вдосконалили практичні та теоретичні знання.

Спецпризначенці поліції продемонстрували тактику проведення поліцейських заходів. Зокрема нацгвардійці відпрацювали дії при затриманні правопорушників, огляді автомобілів та навчилися прийомам реагування в екстрених ситуаціях, які загрожують безпеці громадян.

Під час тренування поліцейські показали тактичні елементи, які використовують в роботі американські колеги - спецпідрозділ поліції SWAT.

Участь у навчаннях взяли представники Донецького юридичного інституту МВС України, які допомогли нацгвардійцям вдосконалити знання адміністративного та кримінального законодавства.