Бійці роти особливого призначення поліції Донеччини проходять шестиденний «курс виживання»

18.10.2018 в 10:52

Другий тиждень на полігоні відбуваються навчання з бойової та тактичної підготовки для спецпризначенців. Поліцейські живуть та тренуються в польових умовах, під відкритим небом. Режим дня – максимально інтенсивний: марш-кидок, тест «Купера», тактика оборони, нічні стрільби, медицина. В якості екзамену – пошук та затримання умовної групи озброєних злочинців.

Мета навчань – вдосконалити професійні навички, фізичні здібності, витривалість та моральну стійкісті працівників роти поліції в умовах виконання службово-бойових завдань та додаткових факторів стресу, щоб бути готовими діяти у будь-якій надзвичайній ситуації.

Тренування проводять кваліфіковані інструктори тренінгового центру поліції, Національної гвардії, спецпідрозділу КОРД, вибухотехніки.

Бійці загартовують дух і тіло. Підйом о 6 ранку, крос на 3 км, далі – проходження смуги перешкод або тест «Купера».

Основна увага - тактичній та вогневій підготовці. Спецпризначенці відпрацьовують стрільбу з сучасної зброї (кулеметів, крупнокаліберних снайперських гвинтівок), зі складних положень, а також по малопомітним мішеням з використанням приладів нічного бачення й освітлювальних ракет. Тренування йде на швидкість, адже в реальному житті злочинці не чекатимуть, поки поліцейський замінить магазин.

Стрільці вдосконалюють тактику ведення вогню у групах, прикриваючи один одного, щоб виконати поставлені завдання без втрат.

Також бійців вчать розгортати стаціонарні та мобільні блокпости, пости прихованого спостереження – це необхідно для ефективного блокування та затримання злочинців. Крім того, поліцейські вивчають військову топографію і тактичну медицину.

Підсумкове завдання – знайти на пересіченій місцевості та знешкодити групу особливо небезпечних осіб, які втекли з-під конвою зі зброєю.

Перша група спецпризначенців вже успішно склала цей іспит, не втративши жодного бійця. Наразі навчання проходить 2 група працівників.