"Безпечна школа". Відтепер 740 школярів Маріуполя знаходяться під цілодобовим контролем поліцейських

28.02.2017 в 20:22

Обладнання навчальних закладів додатковим захистом у вигляді камер відеоспостереження розпочалося зі школи №4, що у Кальміуському районі Маріуполя. На презентації системи безпеки були присутні заступник начальника управління інформаційного забезпечення обласного главку поліції Денис Пефтієв, керівництво місцевої та районної поліції, міської та районної влади, а також відомого інтернет-провайдера, що забезпечив технічне оснащення проекту.


Трохи більше місяця знадобилося, аби перетворити слова на реальність та втілити ідею про всебічний захист дітей: 12 січня відбулася перша зустріч голови Кальміуської районної адміністрації Олександра Царька, Дениса Пефтієва та Андрія Бондаренка з приводу обладнання школи сучасними камерами та їх підключення до UASC, і починаючи від сьогодні систему безпеки запущено.

Навчальний заклад обрано також не випадково – це найбільша школа в Кальміуському районі, крім того, камери дозволять спостерігати й за територією дитячого садочка, який примикає до неї.
«Дуже приємно, що Маріуполь стає не лише промисловим і комфортним містом, а й безпечним та інтелектуальним. Це той маленький крок, коли ряд завдань із забезпечення правопорядку бере на себе машина та штучний інтелект. Даний сигнал, що до нас надходить, координується в Єдиному аналітичному сервісному центрі і особливість його в тому, що за його допомогою задіюються усі сили та засоби поліції – патрульні, поліція охорони, територіальні підрозділи поліції для найшвидшого реагування», - наголосив Денис Пефтієв.


«Для нас вкрай важливо, щоб діти почували себе у безпеці. Це унікальний проект, яким не може похизуватися жодна інша школа», - відзначив міський голова Вадим Бойченко.


Тепер батьки зможуть дізнатися, чим займаються їх діти у школі, а поліція отримає контроль над територією і зможе миттєво реагувати на всі правопорушення в зоні спостереження.

Директор навчального закладу розповіла, що на всіх батьківських зборах було проведено бесіди з батьками про принцип дії системи безпеки та роз’яснено необхідність її впровадження. Як наслідок – проект було підтримано одностайно, адже камери слугуватимуть надійною профілактикою і дозволять попередити порушення.

На завершення заходу на гостей чекали подарунки, чудових янголят власноруч зробили учні перших класів навчального закладу. «Це не просто подарунки, це – обереги. Ви оберігаєте нас, а ми хочемо, щоб вони оберігали вас», - сказала наостанок керівник школи.


14:17 17.04.2021
Нацполіція розпочала процес вакцинації (ВІДЕО)
13:40 17.04.2021
Правоохоронці зі складу ООС провели відпрацювання міста Гірник та смт Курахівка (ВІДЕО)
13:21 17.04.2021
Голова Нацполіції Ігор Клименко провів онлайн-зустріч із представниками Державного департаменту США
13:11 17.04.2021
У Нацполіції відбулися кваліфікаційні навчання для тренерів-поліцейських із організації публічного порядку (ВІДЕО)
12:50 17.04.2021
Поліція розслідує вбивство чоловіка в Маріуполі
15:08 16.04.2021
Поліцейські Маріуполя встановлюють обставини вибуху у полі, внаслідок якого був поранений тракторист
12:22 16.04.2021
До проєкту «Поліцейський офіцер громади» приєдналися шість нових територіальних громад Донеччини
17:02 15.04.2021
Поліція Донеччини екстрадує краматорчанина, який 11 років переховувався від закону на території РФ
13:22 15.04.2021
Оперативників карного розшуку Донеччини нагородили за розкриття резонансних злочинів (ВІДЕО)
11:39 15.04.2021
Поліцейські Покровська встановлюють обставини поранення дитини