Бахмутські поліцейські ліквідували наркопритон

12.02.2018 в 12:54

Співробітники поліції виявили та припинили діяльність притону, який організував 35-річний житель міста Сіверська Бахмуського району. В ході обшуку з його будинку вилучені наркотичні речовини та пристрої для їх приготування.


Звістка про те, що місцевий мешканець надає житло для виготовлення та подальшого вживання наркотиків обмін на дозу, поширилася у певних колах. Інформація про місце збору нарколюбителів надійшла і до поліцейських.

Оперативники завітали за вказаною адресою з обшуком, дочекавшись моменту, коли гості зібралися «на дегустацію». Разом із хазяїном в оселі знаходився його приятель, зовнішній вигляд обох вказував на те, що вони перебувають в стані наркотичного сп’яніння.

Правоохоронці вилучили речові докази, що підтверджують причетність чоловіка до незаконної діяльності: опій ацетильований, розчинники, шприці, пристосування для приготування наркотиків. Вилучене направлено на експертизу.

Власник наркопритону раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за зберігання наркотиків.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 317 «Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів». Організатору притону загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном до п'яти років.