Авдіївські поліцейські повернули додому неповнолітню

07.03.2019 в 16:27

14-річна дівчина без попередження поїхала у сусіднє село, де й залишилась ночувати. В той же час бабуся-опікун не знаходила собі місця. Наразі школярка вдома.

До чергової частини Авдіївського відділення поліції звернулась місцева мешканка із повідомленням про те, що її онучка напередодні пішла гуляти, однак додому не повернулася. Крім того, не було її і в школі наступного дня. На телефонні дзвінки дівчина не відповідала.

Правоохоронці розпочали пошуки неповнолітньої, опитали близьких та однокласників без вісти зниклої, окреслили квадрат її можливого перебування. За 2 години школярку було розшукано – вона залишилася ночувати у друзів, які мешкали у сусідньому селі.

Встановлено, що мандрівниця вже не вперше залишає дім без попередження. Пояснює свої вчинки достатнім віком для прийняття самостійних рішень.

Слід зазначити, що батьки дівчинки позбавлені батьківських прав, а її вихованням займається бабуся-опікун. Вказана сім’я перебуває на обліку як родина, що опинилась в складних життєвих умовах.

Відносно опікуна правоохоронці склали протокол за ст. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення.